REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Články z dopravy a logistiky


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - Sklady


Ohlédnutí za veletrhem užitkových vozidel NUFAM Karlsruhe 2011

 • Veletržní společnost Messe Karlsruhe etabluje veletrh užitkových vozidel NUFAM v mezinárodním výstavním kalendáři

 • Optimismus v odvětví užitkových vozidel: 284 vystavovatelů z 11 zemí předvedlo rozsáhlé spektrum exponátů

 • 16 300 návštěvníků využilo velmi kvalitní informační nabídku

 • ostatní
  S dobrým profilem, více koňskými silami a na větším prostoru zvládl veletrh užitkových vozidel na jihu Německa NUFAM od 14. - 17. dubna svoji “druhou rundu“. 284 vystavovatelů z 11 zemí vystavovalo rozsáhlé spektrum užitkových vozidel od lehkých až po těžká a předvedlo jejich výkony i příslušenství. Do Karlsruhe se přijelo o nabídce odvětví informovat 16 300 návštěvníků. „S průběhem veletrhu NUFAM jsme velmi spokojeni. Na straně vystavovatelů se naše očekávání s více než 284 vystavovateli ve třech předem rezervovaných halách a na volném prostranství více než naplnilo. Také na straně návštěvníků jsme svůj cíl značně překročili. Prodloužením veletrhu o jeden den jsme mohli značně zvýšit počet odborných návštěvníků, vysvětluje Klaus Hoffman, jednatel společnosti Karlruher Messe- und Kongress GmbH, organizující veletrhy a kongresy.

  „Veletržní společnosti Karlsruhe se 2. ročníkem veletrhu NUFAM podařilo v Karlsruhe etablovat důležitou tematickou oblast. Silní výrobci a obchodníci z odvětví užitkových vozidel, dobrá infrastruktura a sídla četných spedičních firem a logistiků dělají z technologického regionu Karlsruhe ideální místo pro veletrh užitkových vozidel. To potvrzuje úspěch veletrhu NUFAM“, dodává Britta Wirtz, jednatelka společnosti Karlsruher Messe- und Kongress-GmbH.

  Oborové setkání NUFAM 2011 bylo zahájeno vernisáží ve středu 11. dubna 2011, jíž se zúčastnilo na 800 pozvaných hostů – vystavovatelů a jejich zákazníků, zástupců hospodářství i tisku - kteří využili příležitost k navazování kontaktů. Nálada na veletrhu NUFAM byla pozitivní a ukazuje zlepšující se trend tohoto oboru.


  Prezident Spolkového úřadu pro nákladní dopravu (BAG) Andreas Marquardt potvrdil následující: „Dojmy, které jsem mohl získat na veletrhu NUFAM, potvrzují výsledky našich šetření. Odvětví užitkových vozidel je opět na vzestupu. V přepravní branži převažuje optimismus. Veletrh NUFAM se jako jeden z mála veletrhů zabývajících se užitkovými vozidly mohl etablovat a jeho působení sahá daleko přes hranice jižního Německa. Pro Spolkový úřad pro nákladní dopravu bylo velmi potěšující, že jsme se mohli prezentovat na odborném veletrhu NUFAM a že vést četné rozhovory se zájemci.“

  Vystavovatelé si chválili vysoký podíl odborné veřejnosti a silnou přítomnost osob s rozhodující pravomocí. Dále byla velmi vysoce hodnocena práce veletržního týmu, dobrá organizace, stejně jako přátelská atmosféra, prosvětlené haly a dobrá infrastruktura.

  „Veletrh NUFAM je jedním z velmi kvalitních veletrhů. Náš stánek navštívilo více osob s rozhodující pravomocí, než jsme očekávali“ – Thilo Ehnis, regionální vedoucí odbytu Michelin AG & Co., KGaA. Výrobce pneumatik z Karlsruhe využil veletrh NUFAM jako platformu pro premiéru svých mnohostranně využitelných pneumatik Michelin X Multiway 3D XZE pro přední nápravu a Michel x Multiway 3D XDE pro hnací nápravu.

  „Náš nový osvětlovací koncept, moderní hybridní zadní světlo – byl velmi dobře přijat. U našeho stánku jsme měli několik osob s rozhodující pravomocí z automobilek a ze spedicí a jistě uděláme po skončení veletrhu nějaký obchod. Veletrh NUFAM se tak stává důležitou součástí našich odbytových aktivit“ – Markus Mayer, vedoucí Key Account Managementu společnosti Hella Trailer Systems GmbH (společnost vyrábějící přívěsné vozy i karavany) z Nellingen.

  „My jsme s průběhem veletrhu velmi spokojeni. U našeho stánku bylo velmi mnoho zájemců a zákazníků. Tím se splnila naše očekávání.“ – Uwe Seuferle, vedoucí podniku Winkler Fahrzeugteile GmbH & Co. KG z Karlsruhe

  ostatní Tři čtvrtiny návštěvníků představovali odborníci a 76% z nich rozhoduje o investicích. Jako důvod pro svoji návštěvu veletrhu udávali získání přehledu o nabídce, seznámení se s novinkami, získání informací o technických parametrech a oživení kontaktů. Obzvláště velký zájem byl o nákladní auta a sedlové tažné stroje, nástavby a přívěsy, lehká užitková vozidla, příslušenství a zajištění nákladu. 89 % návštěvníků bylo spokojeno s nabídkou veletrhu a 84% návštěvníků by návštěvu veletrhu NUFAM doporučilo kolegům. Každý druhý odborník měl v úmyslu po ukončení veletrhu provést nákup. Přímo na veletrhu se už některé nákupy uskutečnily.

  Okruh, ze kterého k nám přijeli návštěvníci, se ve srovnání s veletrhem NUFAM v roce 2009 podstatně rozšířil: přijelo více návštěvníků ze sousedních zemí, ale i ze vzdálenosti větší než 300 km. Při rámcovém programu se s velkým ohlasem setkala témata „zajištění nákladu“ a „telematika“. Návštěvníci přijali kladně rovněž četná představení a přehlídky v demoparku na volném prostranství, které veletržní společnost Karlsruhe mohla zrealizovat díky rozsáhlé podpoře partnerů.

  „NUFAM 2013 vyhlížíme s optimismem. Vytvořili jsme solidní základnu, a nyní platí, že musíme dále budovat,“ uzavírá Klaus Hoffman, jednatel společnosti Karlsruher Messe- und Kongress-GmbH.

  Veletrh užitkových vozidel NUFAM se ve dvouletém turnusu uskuteční v září 2013 opět na výstavišti v Karlsruhe.

  Bližší informace si vyžádejte u oficiálního zastoupení veletržní společnosti Karlsruhe v ČR, firmy Naveletrh s.r.o., na info@naveletrh.cz.


  Zdroj informací:www.nufam.de
  Kategorie novinky: ostatní doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ


  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:
  -
  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek

  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI
  Autopůjčovna Mělník


  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy