REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.


Novinky - Námořní doprava
Kühne + Nagel zlepšuje přímé spoje pro kusové zásilky LCL ze Šanghaje do východní Evropy

aktualizováno dne 18.5.2012

námořní

Kühne + Nagel posiluje nabídku přeprav kusových zásilek pro asijskotichomořský region prostřednictvím nové multi – konsolidační brány v Šanghaji. Otevřením nové brány rozšíří společnost rozsah poskytovaných služeb pro oblast východní Evropy a doplní nabídku existujících služeb přímého servisu v Šanghaji.
S účinností od 1.května 2012 je v provozu celkem 28 nových bran, které poskytují alternativu k dalším branám v Singapuru a na Srí lance.
Nová brána bude optimalizovat dopravní řetězec, zlepší portfolio služeb a současně sníží množství emisí CO2 zejména v regionu východní Evropy, kde rostou objemy zboží dováženého ze střední a severní Číny. Tato brána rovněž zajistí vyšší frekvenci zásilek, což zvýší flexibilitu požadovanou zákazníky.
S dostupností lokálních dopravců bude možné bez problémů přepojit přepravu kusových zásilek určených pro další dodávky na zámořské trhy ze severních a centrálních přístavů Číny jako jsou Dalian, Tianjin, Qingdao, Ningbo a Xiamen s celním skladem Kühne + Nagel v Šanghaji.

Více informací
Zdroj informací: www.kuehne-nagel.com
Zdroj obrázku: www.kuehne-nagel.com
Kategorie novinky: námořní dopravaGeis CZ Air+Sea s.r.o. konsoliduje aktivity v leteckých a námořních přepravách na Slovensku

aktualizováno dne 29.2.2012

letecká

V loňském roce převzala skupina Geis společnost Machspeed. Spojením tohoto poskytovatele logistických služeb se zaměřením na letecké a námořní přepravy a stávající pobočky pro letecké a námořní přepravy Geis CZ vznikla v rámci skupiny specializovaná společnost Geis CZ Air+Sea s.r.o. Ta nyní rozšiřuje své aktivity také na Slovensku. V letošním roce otevřela pobočku v Bratislavě. Pro své působení získala velmi dobré strategické místo v těsné blízkosti bratislavského mezinárodního letiště a přístavu. Slovenská pobočka Geis CZ Air+Sea kompletně převzala servis leteckých a námořních přeprav nabízený dříve sesterskou společnosti Geis SK s.r.o. Slovensko je tak již 6 zemí, začleněnou do mezinárodní sítě poboček, které proaktivně nabízejí leteckou a námořní přepravu pod hlavičkou Geis Cargo International se sídlem v Lucembursku. Cílem je vytvoření sítě poboček v centrální a východní Evropě soustřeďujících se na poskytování tohoto produktu skutečně globálně. Benefit pro klienty představuje jednoznačně propojení leteckých a námořních přeprav s ostatními produkty, které skupina Geis nabízí, tedy silniční přepravou a spedicí, distribucí, skladovou a projektovou logistikou. Globální logistika s plným servisem - pojem, kterým chce Geis Cargo International oslovit široké spektrum klientů, zatím na trzích Lucemburska, Švýcarska, Polska, Rakouska, Česka a Slovenska.


Zdroj informací:www.geis-group.cz
Kategorie novinky:letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ


NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:
-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek

Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI
Autopůjčovna Mělník


sidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy