topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - železniční doprava - ArchivPro své pravidelné linky si Iceland Express vybral HOLIDAYS Czec

aktualizováno dne 5.3.2012

letecká

Iceland Express a HOLIDAYS Czech Airlines dnes slavnostním podpisem stvrdily své partnerství v zajišťování přímého leteckého spojení z islandského Reykjavíku do série evropských destinací. Slavnostním podpisem smlouvy o spolupráci, která je platná až do jara 2013, firmy navazují na úspěch úvodní fáze společného fungování, které bylo poprvé zahájeno koncem listopadu 2011. Iceland Express tak bude mít i nadále nejmladší flotilu letadel operujících pravidelné lety z Islandu. Obě společnosti se zároveň dohodly na prohlubování společných aktivit i v budoucnu.

HOLIDAYS Czech Airlines budou operovat lety pro Iceland Express letouny typu Airbus A320. Nová dohoda mezi oběma firmami přináší cestujícím kontinuitu a potvrzení spolehlivosti pravidelných linek společnosti Iceland Express.

„Od té doby, co pro nás létají HOLIDAYS Czech Airlines, výrazně narostla přesnost a pravidelnost našich spojů. Od loňského listopadu tento dopravce pro Iceland Express realizoval již více než 400 letů. Pokud byly během tohoto období některé linky zpožděné, příčinou bylo jedině špatné počasí,“ uvedl generální ředitel Iceland Express Skarphedin Steinarsson a doplnil: „HOLIDAYS Czech Airlines jsou se svou přesností letů světově proslulé.“

„Kromě letadel svému islandskému partnerovi poskytujeme i zkušené posádky – piloty a palubní průvodčí - a zprostředkováváme profesionální technickou údržbu letadel, a to nejen Praze, ale také na Islandu. Čeští mechanici totiž působí přímo na Letišti Keflavík. V letní sezóně budeme pro islandské partnery operovat více než 20 destinací na pravidelných i charterových linkách,“ doplnil informace Jan Čejka, předseda představenstva HOLIDAYS Czech Airlines.

Mapu spojení z Letiště Praha rozšíří Reykjavík

Přímá linka Praha – Reykjavík, která bude otevřena ve středu 20. června 2012, je ve světle úspěchu dosavadní spolupráce Iceland Express a HOLIDAYS Czech Airlines přirozenou volbou. „Velmi nás těší, že můžeme na Letišti Praha nabídnout historicky první přímé pravidelné spojení do islandské metropole,“ řekl Stanislav Zeman, výkonný ředitel pro Letecký obchod, marketing a řízení produktu letiště Praha. Krása Prahy a zázemí Letiště Praha, nositele prestižní ceny za nejvíce se rozvíjející letiště světa, dohromady tvoří velice kvalitní nabídku pro cestující. Islanďanům se otevírají i nové možnosti cestování dál přes Prahu do významných destinací jako jsou Moskva, Petrohrad, Oděsa, Kyjev a Bukurešť, které tak podpoří rozvoj islandského cestovního ruchu. Čechům jsou zase nyní na dosah bohaté turistické krásy Islandu. Cestujícím společnosti Iceland Express partnerství s HOLIDAYS Czech Airlines do budoucna nabízí možnost využití sítě Českých aerolinií především ve východní a jižní Evropě. Rozvoj spoIupráce obou firem v této oblasti má přinést výhody pro islandské cestující či české i zahraniční návštěvníky Islandu.


Zdroj informací:www.csa.cz
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy