REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - Sklady
Trans.eu pro Android již dostupný.

aktualizováno dne 25.7.2012

Majitele chytrých telefonů se systémem Android už můžou používat mobilní verzi systému Trans.eu. Aplikace Trans.eu je dostupná zdarma v obchodě Google Play. Pro zákazníky z České republiky a Slovenska je připravená aplikace v angličtině. Pro rychlejší použití Trans.eu na chytrém telefonu je nutný telefon s verzí Android 2.1 nebo vyšší. Verze Trans na chytré telefony je trochu "oblehčena" ve srovnaní s verzí 4.0 pro počítač.

ostatní

Jednou z nejdůležitějších funkcí programu v mobilní verzi, je možnost rychlého vyhledávání volných nákladů a vozidel v poloměru 300 km. Systém automaticky vyhledá polohu osoby, která hledá náklad a zobrazí nabídky, které jsou nejblíže. Je důležité, aby v telefonu byla zapojena funkce geolokalizace - jen v tom případě nabídky nákladů a vozidel budou zobrazované. Vyhledávání nabídek pomocí smartfonu je možné upřesnit uvedením druhu vozidla nebo maximální váhy nákladu. Parametry nabídek, které zajímají uživatelé je možná zapsat jako speciální filtr - pomocí toho, systém bude pokaždé zobrazovat jen zvolené druhy nákladů nebo vozidel. Aplikace automatický zobrazuje i podrobnosti nabídky - název firmy, trasu a kontaktní údaje.

V mobilní verzi po nalezení nákladu nebo vozidla je možné kontaktovat obchodního partnera pomocí textového komunikátoru nebo telefonicky. V tom druhém případě program automatický zobrazuje číslo partnera na displeji našeho smartfonu. Verze na chytrý telefon dovoluje rovněž na vytvoření seznamů obchodních partnerů. Pro přidání nových kontaktů je nutné je znát číslo TransID partnera - po uvedení TransID program automaticky přidá kontakt do seznamu.

ostatní

Foto 1. Okno rozhovoru s obchodním partnerem v systému Trans.eu pro Android

Co je důležité, Trans pro Android nedodává kontakty z našeho počítače. Podrobnosti každého textového rozhovoru se archivují stejně jako v plné verzi.Takže každý se může snadno vrátit zpět a připomenout si předešlé rozhovory s dodavatelem. V současné době verze Android neumožňuje použit takové funkce jako například systém Nahlaste dlužníka, systém plánování a výpočtu trasy TransMap, systém hodnocení uživatelů. Ale - jak potvrdil zástupce oddělení komunikace Alexander Kursevič, popularita mobilní verzi roste a aplikace bude postupně rozšířena o nové funkce. Se spuštěním verze Trans.eu na Android

Kursevič také popřel, že firma nepracuje na vývoji svého programu pro zařízení Apple, Symbian nebo BlackBerry. Podle našich údajů zařízení Apple, používá jen několik málo procent uživatelů Trans.eu. Ještě méně lidí by používalo náš systém na telefonech se Symbianem a Blackberry. Je to stále příliš málo, aby se přemýšlelo o verzi Trans pro tyto systémy. Nejoblíbenější platformy jsou stále Windows a mobilní zařízení Android a to navazuje na rozhodnutí vyvinout systém Trans v rámci těchto operačních systémů. Pokud spotřebitel preference změní, určitě se vrátíme k tématu, řekl Kuršievič. Trans.eu pro Android je beta verze, všechny chyby můžete hlásit na speciálně vytvořenou e-mailovou adresu: android@trans.eu Trans pro Android si můžete stáhnout v obchodě Google Play zdarma.Foto 2. Filtrování nabídek podle hmotnosti nákladů v systému Trans.eu pro Android


Zdroj informací:www.trans.eu
Kategorie novinky:ostatníimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚNAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Mezinárodní odborná konference IRIC 2012


Profesia


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy