topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivNa Mistrovství světa v hokeji na Slovensko vlakem

aktualizováno dne 27.4.2011

železniční

V pátek 29. dubna startuje na Slovensku 75. Mistrovství světa v ledním hokeji. Na stadionech v Košicích a Bratislavě se o titul utká 16 týmů a čeští fanoušci by při tom neměli chybět. K cestě na Slovensko mohou cestovat pravidelnými mezinárodní vlaky a využít některou z výhodných nabídek Českých drah. Ve spolupráci se slovenskými drahami posílí dopravce vybrané mezinárodní spoje, zejména půjde o noční vlaky EuroNight pro návrat fanoušků ze zápasů.

Nejlepší jsou zpáteční jízdenky City Star

Pro cesty na Slovensko je výhodné využít zpáteční jízdenku City Star. Je určena pro jednotlivce nebo pro skupinu, kde může být nejvýše 5 dospělých a jedno dítě (dvě děti se počítají jako jedna dospělá osoba). Jízdenku si lze koupit pro 1. nebo 2. třídu a platí 1 měsíc od prvního dne platnosti. U jízdenek City Star platí, že čím víc cestujících jede, tím výhodnější je jízdné. Jízdenky City Star na Slovensko jsou díky tradiční spolupráci českých a slovenských železnic výhodnější než při cestě do jiných zemí. Například si je zákazník nemusí kupovat tři dny předem, nemusí na Slovensku strávit noc ze soboty na neděli a také cena je výhodnější.

Slovenskou strelou s místenkou za 0 korun

K cestě do Bratislavy lze využít i přímý spoj SC Slovenská strela. S jakoukoliv přímou mezinárodní jízdenkou vydanou ČD nebo ZSSK si lze na tento spoj pořídit místenku do 2. třídy za 0 korun. Pendolino do Bratislavy vyráží každý den z pražského hlavního nádraží v 18:13 a cestou zastavuje v Pardubicích, Brně a Břeclavi. Zpáteční spoj odjíždí z Bratislavy vždy ráno v 5:54.

Kupte si SporoTiket

České dráhy nabízí na svém eShopu na adrese www.cd.cz/eshop výhodné elektronické jízdenky SporoTiket Evropa – Slovensko. Cestující si mohou vybrat denní i noční spoje, různých nabídek je v prodeji několik desítek. Například jedna cesta z Olomouce do Košic vyjde na 375 korun, z Přerova do Bratislavy na 225 korun nebo z Ústí nad Labem do Bratislavy na 500 korun. Tyto ceny se mohou nepatrně lišit v závislosti na aktuálním kurzu Kč/EUR.


Zdroj informací: www.ceskedrahy.cz
Kategorie novinky: železniční doprava
image003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy