REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyČeské aerolinie na prahu zimní sezóny: obnovení provozu do Berlína a Stuttgartu, více letů do Bruselu, Budapešti, Düsseldorfu, Kodaně, Milána, Tel Avivu nebo Ufy

aktualizováno dne 5.11.2012

Jak České aerolinie oznámily na začátku srpna, navýší od zimní sezóny 2012/2013 počet letů do Bruselu, Budapešti, Düsseldorfu, Kodaně, Milána, Tel Avivu, Ufy, Varšavy nebo Nižního Novgorodu. Společnost také obnovila pravidelné letecké spojení z Prahy do Berlína a Stuttgartu. Novinkou v letovém řádu Českých aerolinií jsou další dálkové destinace Brisbane a Singapur operované společně s Etihad Airways. Od nadcházející zimní sezóny České aerolinie zavádí na evropských linkách v cestovní třídě Business nový, vylepšený koncept občerstvení, a na 13 trzích také možnost platby za letenku bezhotovostním bankovním převodem. Zimní letový řád bude platit od 28. října 2012 do 30. března 2013 a České aerolinie v něm nabídnou spojení do 78 destinací ve 44 zemích.
letecká

V zimní sezóně 2012/2013 České aerolinie zdvojnásobí počet vypravovaných denních frekvencí do Düsseldorfu ze dvou na čtyři. Nový denní spoj navíc společnost přidá na linkách do Bruselu, Budapešti, Kodaně a Milána. Do metropole Belgie tak budou České aerolinie operovat čtyřikrát denně, do hlavního města Maďarska pětkrát, do Kodaně a Milána budou vypravovat po třech spojích denně. Více frekvencí ve srovnání s končící letní sezónou budou České aerolinie nabízet také do Tel Avivu, Varšavy, Nižního Novgorodu nebo Ufy. Nejvíce týdenních zpátečních frekvencí budou České aerolinie vypravovat z Prahy do Moskvy (32), do Budapešti (31) a Varšavy (25).

Na sklonku letní sezóny České aerolinie obnovily po společnosti Job Air pravidelné spojení z Prahy do Berlína a Stuttgartu. V zimní sezóně budou do obou destinací nabízet po dvou denních spojích. „Vzhledem k posílení nabídky letů společnosti zejména na krátkých tratích České aerolinie rozšířily flotilu turbovrtulových letounů o dva stroje ATR72-500 s větší sedačkovou kapacitou. Třetí letoun ATR72 s imatrikulací OK-GFS přiletí na konci listopadu. Čtvrtou posilou flotily Českých aerolinií je letoun ATR72 Air Corsica, který bude ve službách společnosti do 15. června 2013,“ uvedl Jiří Marek, člen představenstva a viceprezident Českých aerolinií pro Obchod a marketing.

V souvislosti se znovuzavedením Berlína a Stuttgartu do letového řádu a navýšením frekvencí do Düsseldorfu a Varšavy České aerolinie připravily pro cestující mílové bonusy. Extra porci 1500 nebo 3000 mil (dle tarifu) do věrnostního programu OK Plus získají cestující za každý let s Českými aeroliniemi do nebo z Berlína, Düsseldorfu, Hamburku, Frankfurtu, Stuttgartu a Varšavy v období do 31. prosince 2012.

V letovém řádu Českých aerolinií pro nadcházející zimní sezónu se objeví nové dálkové destinace Brisbane a Singapur operované společně s Etihad Airways. V obou případech je letový řád obou společností sladěn tak, aby cestující při přestupu v Abú Dhabi mohli pohodlně přestoupit bez zbytečného čekání několika hodin. V průběhu zimní sezóny by se měl letový řád Českých aerolinií rozšířit o další dálkové cíle.

České aerolinie vylepšují od nadcházející zimní sezóny servis v cestovní třídě Business na letech do západní, jižní a severní Evropy operovaných proudovými letadly. Nově bude cestujícím nabízen výběr ze studeného nebo teplého snacku, který se osvědčil jako jeden z chodů podávaných na lince společnosti do Abú Dhabi. Recepty teplých snacků vytvořil Marek Fichtner, šéfkuchař Hotelu Kempinski v Praze, který je opět podepsán také pod zbrusu novým menu na lince Českých aerolinií do Abú Dhabi.

Novinkou, kterou České aerolinie zavádí na trzích v Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Itálii, Německu, Nizozemsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a dalších, je možnost úhrady letenek prostřednictvím bezhotovostního bankovního převodu. Platí pro letenky rezervované na webových stránkách Českých aerolinií, platba je vždy na lokální účet v dané zemi. Nový platební nástroj je výhodný pro obě strany, cestující platí pouze poplatky za místní platbu dle typu jejich účtu. V České republice tento způsob úhrady České aerolinie nabízejí již několik let. Záměrem společnosti je postupně zavést tuto službu na všechny evropské trhy, na kterých České aerolinie působí.


Zdroj obrázku:www.csa.cz
Zdroj informací:www.csa.cz
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy