topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - Sklady3ČSAD největším odběratelem autobusů IVECO IRISBUS

aktualizováno dne 22.3.2012

V dnešní době je velice důležité podporovat český průmysl. Příkladem je dlouholetá spolupráce společností podnikajících v ČR IVECO Czech Republic, a. s. a holding 3ČSAD (ČSAD Havířov a.s., ČSAD Karviná a.s., ČSAD Frýdek-Místek a.s.).

IVECO IRISBUS v roce 2011 prodalo zákazníkům v ČR 211 autobusů, z čehož skupina 3ČSAD nakoupila celkem 26 autobusů (1/8 z celkového prodeje) pro zajištění městské a příměstské dopravy. 3ČSAD se tak stala největším odběratelem společnosti Iveco Czech Republic, a.s. v ČR za rok 2011.

automobilová

Fotka: Předávání autobusů v roce 2011, kterého se zúčastnili za společnost IVECO IRISBUS - Ing. Jiří Kalousek a za společnosti 3ČSAD - generální ředitel Ing. Tomáš Vavřík, MBA.

V roce 2011 bylo 3ČSAD od společnosti Iveco Czech Republic, a.s. dodáno 20 nízkopodlažních autobusů Crossway Low Entry určených pro příměstskou dopravu a 6 nízkopodlažních Citelisů pro zajištění přepravy v městech Havířov (3 vozy poháněné ekologickým palivem – autobusy na CNG pohon), Karviná a Frýdek-Místek (3 autobusy s pohonem na naftu). Nákup byl částečně financován z evropských dotací z fondů Regionálního operačního programu (ROP) Moravskoslezského kraje.

Úspěšná spolupráce pokračuje i v roce 2012. Na IVECO IRISBUS jsou kladeny ze společností 3ČSAD náročné technické požadavky na splnění pohodlných autobusů. Mezi jeden z nejdůležitějších požadavků patří dodávka 100% bezbarierových autobusů, což pro cestující znamená komfortní jízdu, a to i pro vozíčkáře, starší cestující a maminky s kočárky či malými dětmi). V tomto záměru je Iveco Czech Republic, a.s. spolehlivým partnerem. Tato spolupráce může být inspirací pro další společnosti, které mají v úmyslu podporovat český průmysl.


Zdroj informací:www.yonix.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy