topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyLimitovaná edice silničních tahačů „Czech Twenty“

aktualizováno dne 26.6.2012

automobilová

 • Jubilejní silniční tahač k výročí
 • Základem je TGX EfficientLine
 • Úsporný, výkonný, efektivní


 • Společnost MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. připravila v rámci oslav svých dvaceti let přítomnosti na trhu České republiky speciální limitovanou edici dvaceti kusů silničních tahačů MAN TGX EficientLine „Czech Twenty“.

  Hlavními charakteristikami tahače MAN TGX EL „Czech Twenty“, které upoutají na první pohled jsou: kabina typu XM se dvěma lůžky a aerodynamickým kitem a vnější lak v provedení kombinace černé a šedé metalické barvy.

  To, že jde o speciální limitovanou edici zvýrazňuje logo 20 let MAN v ČR na dveřích tahače a nad horní hranou čelního skla. Tam, je také umístěno logo modelového provedení EfficientLine.

  Nápis na dveřích, 18.480, potvrzuje, že jde o motorizaci s maximálním výkonem 353 kW/480 k. Označení EEV je důkazem, že moderní vznětový motor MAN D2676 LF18 SCR plní emisní normy Euro V a navíc vyhovuje dobrovolným emisním normám EEV.

  V rámci aktuální technické nabídky je vůz vybaven odpojitelným kompresorem APM. O přenos výkonu a točivého momentu (2300 N.m při 1050 – 1450 min-1) na kola zadní hypoidní hnací nápravy HY 1350 se stálým převodem 2,85, se stará automatizovaná převodovka MAN TipMatic® (12 převodových stupňů) v provedení „Direct drive“ (nejvyšší převodový stupeň je přímým záběrem, 1:1) se softwarem „Profi“.
  automobilová

  Brzdový systém pracuje s kotoučovými brzdami systému MAN BrakeMatic® (včetně elektronických asistenčních systémů ESP, ABS, ASR) plus MAN Easy Start® a s kontinuální regulací výkonu motorové brzdy MAN EVBec®.

  Systém osvětlení vozu pracuje s xenonovými výbojkami, mlhovými světly s odbočovacím asistentem a integrovaným denním osvětlením.

  Navíc je MAN TGX EL „Czech Twenty“ vybaven nezávislým topením Eberspächer D4S, automatickou klimatizací, chladničkou, akustickým MAN sound systémem, monitorovacím systémem vozidla MAN TeleMAtics®, komfortním sedadlem řidiče s bederní a ramenní korekcí, palubním počítačem s ovládáním na volantu, tempomatem a dalšími doplňky.

  MAN TGX 18.480 EL „Czech Twenty“ je velmi příjemným zpestřením nabídky mnichovské automobilky jen pro český automobilový prostor.


  Zdroj informací:www.mantruckandbus.cz
  Kategorie novinky:automobilová doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -
  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy