topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyDACHSER investuje 225 milionů korun do nového logistického areálu v Kladně

aktualizováno dne 7.5.2012

skladování

Logistický provider DACHSER Czech Republic rozšiřuje svoji pobočku a centrálu společnosti v Kladně. Na 57 000 m2 vyroste nový překládkový terminál a administrativní budova. Předpokládaná výše investice je 225 milionů Kč. Zahájení provozu je naplánováno na listopad tohoto roku.

Nová logistická hala o velikosti téměř 4 200 m2 bude vybavena 38 branami. Z toho 3 600 m2 bude určeno pro cross dock s 33 rampami a na 585 m2 se bude nacházet chlazený sklad potravin s pěti branami. Vlastní stavbu haly tvoří železobetonový prefabrikovaný skelet, opláštěný fasádou ve firemních barvách.

V Kladně vznikne také nová čtyřpodlažní administrativní budova se sociálním zázemím a jídelnou pro zaměstnance ve sníženém přízemí a třemi nadzemními podlažími s kancelářemi. Celkově nabídne téměř  2 000 m2 ploch v A standardu.

skladování „Expanze naší pobočky a investice do nové výstavby v Kladně jsou odrazem našeho zdravého růstu,“ říká Ing. Petr Kozel, generální ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „těší nás, že budeme moci našim zákazníkům nabídnout díky novým prostorám další zvýšení kvality našich služeb.“

„Česká republika je naším místem působení v srdci evropských trhů. Pro síť DACHSERU s jeho panevropskými službami a přesnými časy dodání je proto velmi důležitá,“ říká Michael Schilling, jednatel DACHSERU pro European Network Management & Logistic Systems. „Tímto rozšířením pobočky v Kladně jsme položili základ pro další udržitelný rozvoj jedné z našim nejdynamičtěji rostoucích dceřiných společností,“dodává Michael Schilling. Součástí nového areálu je také parkoviště pro zaměstnance s kapacitou 140 parkovacích míst a čekací plochy pro dopravce v severní části areálu o rozloze 3 900 m2. Venkovní logistické plochy pro manipulaci s výměnnými nástavbami se rozkládají na 4 400 m2 a k dispozici bude i cca 12 000 m2 objízdných komunikací. Architekti logistického areálu mysleli i na parkové úpravy včetně retenční nádrže.

Rozšíření logistického areálu společnosti DACHSER v Kladně navazuje na stávající skladové objekty vybudované v období 2001–2006. Jedná se o první část bývalé Huti Koněv, která prošla rozsáhlou a náročnou revitalizací, a to včetně likvidace ekologické zátěže z tehdejšího hutního provozu bývalé Poldi Kladno.

Celkově nabídne nový areál DACHSER v Kladně od podzimu tohoto roku 14 200 m2 logistických ploch. Plánuje se i vytvoření přibližně 20 nových pracovních míst.


Zdroj informací:www.dachser.cz
Kategorie novinky: skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy