REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyDACHSER OTEVŘEL NOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM V NORTHAMPTONU

aktualizováno dne 4.7.2014

expresní

DACHSER uvedl do provozu nové logistické centrum v britském Northamptonu. Rozkládá se na 7,4 hektarech a celková investice společnosti DACHSER zde dosáhla 26 milionů eur.

„Naše nové logistické centrum je výbornou ukázkou toho, jak DACHSER v Británii roste spolu se svými zákazníky,“ řekl Bernhard Simon, generální ředitel skupiny DACHSER, při slavnostním otevření této pobočky. „Díky tomuto novému logistickému centru uspokojíme poptávku po globálních integrovaných službách v celém logistickém řetězci. Dále pokračujeme v našem růstu a v budoucnu můžeme tento areál rozšířit,“ doplnil Bernhard Simon.

Nová pobočka vyrostla v průmyslové zóně Brackmills jižně od Northamptonu. V areálu se nachází i hlavní sídlo britské společnosti DACHSER Ltd, která je součástí skupiny DACHSER. Nový areál tvoří překládkový terminál o velikosti 5 948 m2, sklad pro služby kontraktní logistiky o velikosti 10 560 m2 s kapacitou 20 000 paletových míst a kanceláře, které se nacházejí na 1 954 m2 v nové dvoupodlažní administrativní budově. Dlouhodobý růst britské společnosti DACHSER Ltd., růst exportu do kontinentální Evropy a rozvoj kontraktní logistiky a služeb s vysokou přidanou hodnotou učinily z této investice nezbytný strategický krok.

Filozofií společnosti DACHSER je udržitelný rozvoj, proto i při návrhu těchto nových prostor hrály důležitou úlohu požadavky na ekologii a budova získala certifikát BREEAM „Very Good“. Certifikace BREEAM patří mezi přední světové metody hodnocení udržitelnosti budov.

„Logistické centrum v Northamptonu je denními přímými linkami napojeno na globální síť skupiny DACHSER,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel společnosti DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „díky tomuto centru se Northampton zařazuje mezi důležité platformy evropské sítě naší společnosti.“ DACHSER jakožto specialista na sběrnou službu využívá hustou síť strategicky rozmístěných poboček a inteligentní logistická řešení. Ty země s pobočkami DACHSERU, které dosáhly nejvyšších interních požadavků na kvalitu sítě i služeb, nabízejí standardizované doručovací produkty řady entargo. Právě pobočky ve Velké Británii byly spolu s pobočkami v Irsku, Norsku, Švédsku a Finsku nově zařazeny do této rodiny entargo a nabízejí tak ještě rychlejší a kvalitnější doručování zásilek sběrné služby.

Společnost DACHSER byla ve Velké Británii založena v roce 1975 v Northamptonu a má pobočky ve městech Dartford (otevřena v roce 2005) a Rochdale (2010). Pro DACHSER bylo z hlediska zachování zaměstnanosti velmi důležité, aby se nová pobočka nacházela rovněž v Northamptonu. Toto místo v samém srdci Velké Británie má také výbornou strategickou polohu a skvělé napojení na britskou dálniční síť. DACHSER ve Velké Británii zaměstnává celkem 302 lidí, z nichž 157 je v Northamptonu. Očekává se, že zde během dalších pěti let přibude 40 nových pracovních míst


Zdroj obrázku:www.dachser.com
Zdroj informací:www.dachser.com
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy