topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivIntegrovaná logistika společnosti DACHSER na veletrhu v Mnichově

aktualizováno dne 21.4.2011

Na nejvýznamnějším světovém veletrhu logistiky „transport logistic 2011“, který se koná od 10. do 13. května 2011 v německém Mnichově, bude mezinárodní logistický provider DACHSER prezentovat své portfolio služeb.

„One World, one company, one network“ (Jeden svět, jedna společnost, jedna síť) – pod tímto heslem přivítá společnost DACHSER své návštěvníky na stánku 103/202 v hale B6 na mnichovském výstavišti. Rodinná firma bude v rámci své výstavní expozice o velikosti 665 m2 prezentovat své tři divize – European Logistics, Air & Sea Logistics a Food Logistics a bude své hosty informovat také o aktuálních tématech, jako jsou udržitelný rozvoj, informační technologie či kontraktní logistika.

Posláním DACHSERU je vytvořit co nejlepší inteligentní a integrovanou síť. Na základě špičkových kompetencích v IT společnost už řadu let udává v logistické branži trend v oblasti optimalizace logistických procesů a návštěvníkům veletrhu chce představit i své novinky v této oblasti.

„Pro DACHSER jsou charakteristická řešení na míru požadavkům zákazníků a celosvětová integrovaná síť. Jedinečným způsobem neustále propojujeme naše aktivity v oblasti letecké, námořní a pozemní přepravy a kontraktní logistiky,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel společnosti DACHSER Czech Republic a.s.

Pátek 13. května bude na veletržním stánku společnosti DACHSER tzv. „executive day“, během kterého budou návštěvníkům veletrhu k dispozici také jednatelé skupiny DACHSER.


Zdroj informací: www.dachser.com
Kategorie novinky: ostatní doprava
image003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy