REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyDACHSER ZRYCHLUJE DODÁVKY SBĚRNÉ SLUŽBY

aktualizováno dne 21.7.2014

expresní

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic rozšířil svou službu targospeed 10 a targospeed 12 na další destinace. Tyto dva doručovací produkty sběrné služby umožňují dodání v ranních hodinách – do desáté nebo dvanácté hodiny.

DACHSER na trhu nabízí standardizované doručovací produkty, které pokrývají všechny požadavky na rychlost a kvalitu doručení. Tzv. rodina entargo, do které tyto dva produkty spadají, nabízí rychlé přepravy s přesně stanoveným časem doručení (targospeed), stanoveným dnem doručení (targofix) či ekonomickou kombinaci těchto dvou produktů (targoflex).

Od nynějška mohou zákazníci společnosti DACHSER Czech Republic objednávat přepravy v režimu targospeed 10 a 12 nejen pro tuzemské, ale i pro mezinárodní zásilky. Zatímco v tuzemských přepravách a u zásilek do Rakouska a části Německa je v tomto režimu zboží doručeno dle zvoleného produktu do deseti či dvanácti hodin následujícího dne po vyzvednutí, v ostatních mezinárodních přepravách záleží na vzdálenosti cílové destinace od české pobočky DACHSERU. Takže například zboží vyzvednuté v Praze v pondělí, je do dánské Kodaně doručeno do deseti či dvanácti hodin ve středu.

Zákazníkům, kteří preferují přesné datum doručení, je určen produkt targofix, také nově rozšířený na možnost dodání zboží do 10. nebo 12. hodiny. Přesné určení data dodání ulehčuje vychystávacím zónám a optimalizuje tok obdrženého zboží.

„Standardizované produkty a naše inteligentní IT systémy přinášejí našim zákazníkům plnou transparentnost procesů a vysokou kvalitu služeb,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „produkty umožňující doručení do 10. nebo 12. hodiny ještě více zpřesňují čas dodávek, takže našim zákazníkům umožňují ještě lepší plánování prodeje či návazné logistické operace.“


Zdroj obrázku:www.dachser.com
Zdroj informací:www.dachser.com
Kategorie novinky:expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy