REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyDesign vozů Kia opět oceněn

aktualizováno dne 30.11.2012

automobilová

Design vozů Kia slaví další úspěch. Nová Kia pro_cee´d získala prestižní iF product design award. Směr nové strategie značky s cílem vytvořit více dynamický a inovativní design, který by činil vozy Kia globálně přitažlivými a zároveň je ještě více přiblížil vkusu Evropanů, se ukazuje jako správný. Dokladem toho je téměř 20 prestižních cen za design, které si Kia připsala za uplynulé čtyři roky.

Design vytváří značku, dává produktu duši a vrývá se do paměti. Pokud značka dokáže vyvolat emoce, může přesáhnout hranice ostatních značek. Přesně takto uvažovalo před šesti lety vedení Kia Motors Corporation. Kia se tehdy rozhodla pro radikální změnu. Chtěla dát svým modelům více dynamický a inovativní design; oslovila Petera Schreyera a následně mu svěřila vývoj nové DNA značky. Toto rozhodnutí se ukázalo jako velmi prozíravé. Šéfdesigner Peter Schreyer vytýčil nový směr, jímž se má ubírat charakteristický design automobilů Kia. To, že značka vykročila správným směrem, dokládá nejen její rostoucí obliba v Evropě, ale také množství ocenění, které za svou práci sbírá právě tým pod vedením Petera Schreyera. Prestižních ocenění za design posbírala Kia za poslední čtyři roky téměř dvacet.

Nejčerstvějším držitelem ceny za mimořádný design je nový třídveřový pro_cee'd, jehož prodej bude zahájen v příštím roce. V prestižní soutěži iF product design award se stal vítězem v kategorii designu dopravních prostředků. Do soutěže se přihlásilo více než 3000 produktů ze 48 zemí. Porota složená z více než 30 odborníků posuzovala nejen samotný design, ale také další aspekty včetně kvality dílenského zpracování, úrovně inovátorství a také ohleduplnost k životnímu prostředí.

# # #

KIA Motors Czech je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Kia vyrábí ročně více než 2,4 milionu automobilů ve 13 výrobních a montážních závodech v 8 zemích světa. Ty jsou následně prodávány prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve 172 zemích celého světa.

Kia má dnes více než 44 000 zaměstnanců a vykazuje roční obrat přes 20 miliard USD. Je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open a také oficiálním automobilovým partnerem fotbalových organizací FIFA a UEFA


Zdroj obrázku:www.kia.cz
Zdroj informací:www.kia.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ

NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:
-

REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek

Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI
Autopůjčovna Mělník


sidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy