topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyDHL Supply Chain poskytuje společnosti Nikken logistické řešení na míru

aktualizováno dne 15.3.2012

ostatní

Výrobce wellness zboží rozšiřuje stávající smlouvu s DHL Supply Chain.

DHL zajistí logistické služby společnosti Nikken v celé Evropě.

DHL Supply Chain bude v rámci celé Evorpy zajišťovat veškeré logistické služby pro společnost Nikken. Rozšiřuje se tím tak již deset let fungující partnerství s britským výrobcem wellness vybavení. Veškeré evropské distribuční služby pro firmu budou centrálně řízeny z německé pobočky DHL v Essenu. Odtud bude DHL řídit logistiku veškerého sortimentu společnosti Nikken, včetně objemných zásilek, jako jsou matrace ale i menších výrobků, jako jsou například potravinové doplňky.

„Pokud jde o včasné doručení a flexibilitu, jsme nesmírně nároční,“ říká Phil Woodcock, ředitel evropských operací společnosti Nikken ve Velké Británii. „Je proto pro nás skutečně důležité, aby požadavky našich zákazníků byly plněny správně a včas. Sloučením skladových operací v Essenu nám DHL poskytne výkonné logistické řešení pro celou Evropu,“ dodává Woodcock.

DHL bude pro Nikken zajišťovat všechny důležité skladovací procesy, od kontroly kvality příchozího zboží, přes přebírání, až po balení, v případě potřeby i i jeho zpětné odeslání. Vzhledem k velkému množství zemí, kam jsou produkty firmy Nikken dodávány, je jejich distribuce složitá. U zemí mimo Evropskou unii je například nutné, aby DHL zajistilo i celní odbavení. DHL bude pro Nikken rovněž zabezpečovat služby, jako jsou přebalování, nebo přeznačení.

„Jsme potěšeni, že partnerství se společností Nikken bude nadálepokračovat. Rozšiřující smlouva našemu klientovi poskytuje efektivní a cenově zajímavé služby, kterých bude dosaženo i díky centralizovanému řešení skladových prostor v Essenu," vysvětluje Werner White, ředitel maloobchodního prodeje, DHL Supply Chain pro Německo a Alpy.


Zdroj informací:www.dhl.cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy