topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivDHL otevírá nové logistické centrum pro Ukrajinu a Východní Evropu

aktualizováno dne 15.4.2011

Společnost DHL Freight, jeden z největších poskytovatelů služeb pozemní nákladní přepravy v Evropě, dnes otevřela zcela nové logistické středisko nedaleko Kyjeva ve vesničce Kalinovka. DHL využívá komplex o rozloze přibližně 20,000 metrů s tím nejmodernějším vybavením. Nový areál bude sloužit jako hlavní vstupní terminál pro síť DHL Freight ve Východní Evropě, zvláště pak pro Ukrajinu, Polsko, Maďarsko a Slovensko.

„Pro společnost DHL je Ukrajina trhem s obrovským růstovým potenciálem. Investovali jsme zde do nového areálu, abychom zajistili ty nejlepší přepravní a skladovací služby pro stávající zákazníky a připravili se na pokračující růst Ukrajiny a Východní Evropy jako takové,” řekl Piotr M. Sikorski, generální ředitel DHL Freight pro Polsko a Ukrajinu.

V nové lokalitě s moderní infrastrukturou a nejvyšším možným zabezpečením nabízí společnost DHL 17 dokovacích pozic pro nákladní vozidla. Zaměstnání zde našlo 140 osob. Celá plocha pro manipulaci a skladování zásilek je pod dohledem průmyslových kamer, hlídána elektronickým systémem řízení přístup a systémy proti vniknutí, které jsou dalším bezpečnostním prvkem. Společnost DHL je na ukrajinském trhu jednou z nejsilnějších značek a v předních, anglicky psaných ukrajinských novinách Kyjev Post se opakovaně umisťuje na první příčce mezi logistickými společnostmi.

„Díky novému centru dokážeme poskytnout našim zákazníkům ještě lepší služby a pozdvihnout naše podnikání na vyšší úroveň jak co do pokrytí, tak přepravovaných objemů a nákladové efektivnosti. Dále posílí naši síť dodavatelského řetězce a umožní poskytovat mezinárodním společnostem přepravujícím zboží do a z Východní Evropy,“ řekl Stefano Arganese, CEO DHL Freight pro střední, Východní Evropu a Střední Východ.

Ukrajinský trh je součástí silniční sítě DHL Freight, která propojuje Západní a Východní Evropu a Střední Východ a táhne se z Rakouska do Ruska a z Polska až do Dubaje a Spojených arabských emirátů. Služby společnosti DHL Freight zahrnují celou škálu celovozové, celopaletové i kusové přepravy, odborné celní služby, řešení šitá na míru různým odvětvím a speciální služby pokrývající celou Evropu, Střední Východ a severní Afriku.


Zdroj informací: www.dhl.com
Kategorie novinky: ostatní doprava
image003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy