topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyJungheinrich a action medeor se dohodly na spolupráci

aktualizováno dne 4.7.2012

Společnost Jungheinrich AG z Hamburku a charitativní organizace action medeor, sídlící v městě Tönisvorstu (Severní Porýní-Vestfálsko), podepsaly na jaře 2012 smlouvu o spolupráci. Na základě této smlouvy se uskuteční různé projekty na podporu pomoci v nouzových a krizových situacích, poskytované action medeor, největší evropskou dobročinnou organizaci se zaměřením na distribuci léčiv.
skladování V rámci smlouvy o spolupráci bude Jungheinrich charitativní organizaci action medeor podporovat svým know-how v oblasti intralogistiky a skladovou technikou. Nedávno tak byl například ve skladu léčiv této charitativní organizace v Tönisvorstu zřízen celní sklad. Ten společnosti action medeor napříště umožní rozesílat do zdravotnických stanic na celém světě i ta kvalitní léčiva, která pocházejí ze zemí mimo EU. „Z partnerství se společností Jungheinrich máme velkou radost. S novými manipulačními vozíky a regály můžeme pracovat - a tedy pomáhat - ještě rychleji a efektivněji“, říká Bernd Pastors, ředitel společnosti action medeor. Tato dobročinná organizace rozešle ročně do celého světa více než 17 000 balíků s léčivy a léčebnou výživou. A při této činnosti se neobejde bez bezvadně fungující logistiky.

Zaměstnanci společnosti Jungheinrich přispívají každý měsíc drobnými ze své výplaty

S cílem, podpořit organizaci action medeor také finančně, spustila firma Jungheinrich takzvanou "akci centíky". V jejím rámci se řada zaměstnanců vzdává částky v centech, uvedené za desetinnou čárkou na jejich výplatních páskách. „Tyto malé částky dokážou mnoho“, vysvětluje Bernd Pastors. „Už 40 euro stačí na dezinfekci 5 000 litrů vody. A 100 euro zajistí zásobování 100 lidí léčivy v nouzových situacích.“


„Vysoká účast na naší dobročinné akci ukazuje, že vytrvalost začíná u pracovníků podniku. Chceme je stimulovat tím, že vybranou částku koncem každého roku zdvojnásobíme“, říká Hans-Georg Frey, předseda představenstva společnosti Jungheinrich AG.

Německá charitativní organizace action medeor e.V. byla založena v roce 1964 s cílem zásobovat základními léky a zdravotnickými pomůckami chudé obyvatelstvo ve vývojových zemích. Dnes je action medeor největší evropskou dobročinnou organizaci se zaměřením na distribuci léčiv a spolu s tuzemskými partnery zásobuje léky a lékařskými přístroji okolo 10 000 zdravotnických stanic ve 140 zemích.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním poskytovatelům manipulačních vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. V loňském roce se stala firma Jungheinrich již pojedenácté jedničkou na trhu v ČR. Rádi Vás o tom přesvědčíme!


Zdroj informací:www.jungheinrich.cz
Kategorie novinky:skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy