REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyZákaznická zkušenost: Doručení na operační sál

aktualizováno dne 19.5.2014

expresní

Operace je připravená, pacient čeká, ale co endoprotéza? Just-in-time přeprava je v mnoha ohledech velice náročnou záležitostí a výše uvedený příklad by neměl nikdy nastat. Vědom si toho je i jeden z největších světových výrobců ortopedických pomůcek a lékařských přístrojů, společnost Zimmer. Vysoké nároky na rychlou a spolehlivou přepravu v rámci Německa plní GO! Express & Logistics již pátým rokem.

Kořeny americké společnost Zimmer sahají až do roku 1927. Dnes patří německá pobočka se svými 160 zaměstnanci k jedničce v tamním obchodu s ortopedickými potřebami. Každá třetí žena a každý čtvrtý muž ve věku 45 – 65 lety trpí artrózou. Pokud prvotní léčba bolesti nezmírní, přichází na řadu operace a produkty společnosti Zimmer. Jejich produkty pomáhají pacientům zpět k bezbolestnému pohybu. Ve svém portfoliu mají jak klasické kloubní náhrady, tak protézy končetin, speciální obratlové nebo dentální implantáty. Zároveň dodávají i speciální zařízení na počítačem řízené operace. Jak k prodeji, tak k zapůjčení ke konkrétnímu zákroku.

Své produkty odesílají na kliniky, k lékařům a ortopedickým specialistům po celém Německu i Evropě. Zásadní podmínkou doručení zde hraje rychlost a přesnost, jelikož většina dodaných produktů putuje rovnou na sterilizaci a operační sál. Zpoždění je tedy v tomto případě nepřípustné.

GO! měsíčně přepraví přes 2000 zásilek společnosti Zimmer. GO! kurýři také průběžně absolvují školení, která zajišťují, že všechny atypické požadavky, již firma Zimmer na přepravu klade, jsou ve 100% reflektovány. Samotná přeprava zásilek probíhá především v režimu doručení do druhého dne. Výjimkou nejsou ale ani speciální režimy jako je same-day doručení, víkendové nebo termínované doručení na konkrétní hodinu.

„GO! je pro Zimmer taková prodloužená ruka ke koncovému zákazníkovi a díky nabídce služeb ideálním partnerem pro nás. Jejich flexibilita nám pomáhá udržet si kvalitní servis, spolehlivost a dobré jméno,“ komentuje spolupráci operativní manažerka společnosti, Barbara Dörr.


Zdroj obrázku:www.general-overnight.cz
Zdroj informací:www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy