topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyEmirates SkyCargo přepravila během svého dvouletého působení v České republice 21 milionů kilogramů zboží

aktualizováno dne 9.7.2012

letecká

Emirates, jedna z nejrychleji rostoucích světových leteckých společností, tento týden zahájila už třetí rok svého působení v České republice. Je to především nákladní sekce Emirates SkyCargo, která zaznamenala výrazný úspěch a přepravila neuvěřitelných 21 milionů kilogramů zboží během dvou let.

V přepočtu se jedná až o 29 000 kg přepraveného zboží denně, což je jedním z důvodů proč byla česká pobočka Emirates SkyCargo vyhlášena, mezi všemi americkými a evropskými pobočkami společnosti, za nejlepší. Samotná Emirates SkyCargo byla již dříve letos zvolena nákladním dopravcem roku, česká pobočka k tomuto skvělému výsledku, stejně jako k celkové obchodní bilanci SkyCargo, významným podílem přispěla.

Emirates SkyCargo od zahájení svého působení v České republice v roce 2010 přepravuje vše od hraček až po tygry. Emirates SkyCargo nabízí největší nákladní kapacitu a přepravuje každý den až 29 tun na palubě každého letadla, které vzlétne z pražského letiště. Nejvíce vyváženým zbožím z České republiky je sklo, které lze vidět i na lustrech mnoha dubajských hotelů, a automobilové součástky, naopak ovoce a zelenina jsou zbožím, které SkyCargo do České republiky nejčastěji dováží.

„Byly to dva vzrušující a náročné roky, během kterých se společnost Emirates zabydlela na českém trhu a my jsme spokojeni s tím, čeho jsme dosáhli. Budeme i nadále nabízet zákazníkům skvělé služby a dopravovat cestující i náklad do nejrůznějších exotických destinací. 21 milionů kilogramů přepraveného zboží, což představuje například 10 500 automobilů, je velmi působivý výsledek, na který jsme pyšní a v budoucnu jej plánujeme nadále zlepšovat,“ řekl Jakub Kolář manažer Emirates SkyCargo pro Českou republiku, „mám štěstí, že jsem mohl poslední dva roky strávit prací se skvělým týmem Emirates v České republice. Za úspěchem se totiž skrývá tvrdé úsilí a práce, které nám umožňují poskytnout zákazníkům nejlepší možné služby.“

Emirates SkyCargo v současnosti provozuje z domovského Dubaje 124 linek do destinací na všech šesti kontinentech. Nová osobní a nákladní linka do Ho Či Minova města byla zahájena v červnu tohoto roku, což je pro Českou republiku velmi zajímavé, vzhledem k vietnamské komunitě čítající 50 000 lidí žijící na jejím území.


Zdroj informací:www.emirates.com/cz
Kategorie novinky:letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy