REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyEmirates zahájí denní linku do Alžírska

aktualizováno dne 17.9.2012

letecká

Po úspěšném spuštění linky do Washingtonu DC, které proběhlo 12. září 2012, společnost Emirates oznamuje zahájení denní linky do Alžírska, která bude spuštěna v březnu 2013. Tato linka je další krokem v rozšiřování prosperující africké letecké sítě společnosti.

„Alžír se stane naší 22. destinací v Africe a bude poskytovat rozsáhlé množství nových cestovatelských příležitostí pro naše zákazníky v Alžírsku, kteří budou moci denně cestovat do naší centrály v Dubaji a získají pohodlné spojení s dalšími místy na Blízkém východě, Indickém poloostrově, Dálném východě a v Austrálii a Oceánii,“ uvedlo jeho veličenstvo šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda představenstva a generální ředitel Emirates Airline a Emirates Group.

Denní linka bude spuštěna 1. března příštího roku. Z Dubaje bude letadlo odlétat v 8:45 a na letišti v Alžíru přistane v 13:30. Zpáteční let bude odlétat z Alžíru v 15:35 a do Dubaje přiletí následující den v 00:55. Linku bude obsluhovat letoun Airbus A330-200, který nabízí místa ve třech cestovních třídách.

Alžírsko je podle rozlohy desátou největší zemí světa a stane se 130. destinací společnosti Emirates. Po obnovení linky do Libye v listopadu 2012 se stane pátou destinací společnosti v severní Africe.

„Zahájení třetí linky do Afriky během 13 měsíců je dalším důkazem svědčícím o velkém potenciálu tohoto rychle se ekonomicky rozvíjejícího regionu. Alžírsko disponuje rozsáhlými zásobami přírodních zdrojů a je jedním z hlavních světových dodavatelů ropy a zemního plynu. Provoz nové linky společnosti Emirates posílí obchodní linky a pomůže vytvořit nové trhy pro dovoz a vývoz,“ dodalo jeho veličenstvo.

S kapacitou 12 tun v nákladním prostoru Airbusu 330-200 plánuje Emirates SkyCargo dopravovat do destinací své letecké sítě z Alžírska komodity jako mražené ryby, humry, zařízení pro těžbu a zpracování ropy a zemního plynu a palmový olej. Na druhé straně dovážet do Alžírska bude především široké spektrum průmyslového zboží.

V hlavním městě, Alžíru, lze nalézt bohaté historické dědictví a vlivy fénické, románské, byzantské, turecké a francouzské kultury, město je domovem mnoha různých architektonických skvostů a velkolepých kulturních památek. Země se může také pochlubit jedním z nejkrásnějších pobřeží, ale i hornatou krajinou a pouštěmi.

S neustále se rozrůstající flotilou 183 letadel je Emirates největším provozovatelem letounů A380 a B777 na světě. Po spuštění linky do Washingtonu DC společnost v současné době létá do více než 120 destinací v 74 zemích světa. V nadcházejících měsících do letecké sítě Emirates přibudou další linky do Adelaide, Lyonu, na ostrov Phuket a do Varšavy.


Zdroj obrázku:www.bestcg.com
Zdroj informací:www.bestcg.com
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy