REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyEmirates bude opět létat do Tripolisu

aktualizováno dne 15.8.2012

letecká

Emirates, jedna z nejrychleji rostoucích leteckých společností, obnoví 29. října 2012 linku do Tripolisu. Toto rozhodnutí ilustruje význam Libye v rámci globální sítě Emirates a závazek letecké společnosti vůči této zemi.

Podle nového letového řádu bude linka čtyřikrát týdně odlétat z Dubaje – vždy v pondělí, středu, pátek a sobotu v 9:25 a na mezinárodním letišti v Tripolisu přistane ve 14:00. Na lince bude nasazen Airbus A330-200, který kromě patnáctitunové nákladní kapacity nabízí 12 sedadel první třídy, 42 business třídy a 183 míst v ekonomické třídě.

„Obnovením letů do Tripolisu společnost Emirates zdůrazňuje svůj závazek vůči Libyi, v čase, kdy země prokazuje svoji sílu a odolnost tváří v tvář nepřízni osudu,“ řekl Jean Luc Grillet, senior vice prezident pro obchodní operace v Africe, „situaci v Libyi pozorně sledujeme a cítíme, že nastal čas obnovit linku, která pomůže podpořit místní byznys, mezinárodní obchod a osobní přepravu z města i do něj a také posílí celkovou infrastrukturu v zemi.“

Tripolis byl součástí letecké sítě Emirates od března 2001. Linka od svého zahájení létala čtyřikrát týdně.

4. června tohoto roku Emirates demonstrovala své odhodlání linku do Libye obnovit otevřením své kanceláře v  Tripolisu. Prodejní kancelář je stavěna tak, aby maximálně zjednodušila a zpohodlnila cestování. Jsou zde přepážky pro všeobecné dotazy a rezervaci letenek, stejně tak i přepážky speciálně vyhrazené pro prémiové cestující, zákazníky Emirates Holidays a cestovní agenty.

Tripolis je 21. destinací Emirates v Africe. Obnovená linka je velkým přínosem především pro pasažéry, kteří létají do zemí v oblasti Perského zálivu, na indický subkontinent a do zemí ležících na Dálném východě.

Emirates nabízí cestujícím ve všech třídách jídla připravená předními šéfkuchaři, mnohokrát oceněné palubní služby poskytované mezinárodní posádkou a zábavní systém ICE, který nabízí přes 1 400 zábavních kanálů a umožňuje příjem a odesílaní textových zpráv a emailů.

Emirates provozuje flotilu 180 letadel a je největším provozovatelem A380 na světě s 22 letouny v provozu. Společnost v současné chvíli létá do více než 120 destinací v 74 zemích světa.

Během následujících šesti měsíců letecká společnost zahájí lety do dalších pěti destinací: 12. září do Washingtonu DC, 1. listopadu do australského Adelaide, 5. prosince do Lyonu, 10. prosince na ostrov Phuket a 6. února 2013 do Varšavy.  


Zdroj obrázku:www.bestcg.com
Zdroj informací:www.bestcg.com
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy