REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyEmirates navyšuje kapacitu letů do jihovýchodní Asie

aktualizováno dne 2.5.2013

letecká

Emirates, jedna z nejrychleji rostoucích leteckých společností, v úterý oznámila navýšení kapacity na linkách do Bangkoku a Hong Kongu.

Bangkok, jedna z prvních destinací společnosti Emirates na Dálném východě, která se stala součástí letecké sítě společnosti již v roce 1990, bude od 27. října 2013 posílena. Druhá denní linka EK372 bude nově obsluhována letounem Airbus A380. Z Dubaje bude odlétat v 9:40 a do Bangkoku přiletí v 18:40. Zpáteční let EK373 bude z Bangkoku odlétat v 20:40 a do Dubaje přiletí následující den v 00:30.

Zahájením čtvrté denní linky z Dubaje do Hong Kongu Emirates posílí vztahy s Hong Kongem. Let EK386 bude z Dubaje odlétat v 21:00 a do Hong Kongu přiletí následují ráno v 8:05. Zpáteční let EK387 bude z Hong Kongu odlétat v 9:40 a v Dubaji přistane v 14:55.

Nová linka bude nejprve obsluhována letounem Airbus A330-200 nabízející místa ve třech třídách. Později během roku na ni bude nasezen letoun Boeing 777-300ER.

„Druhá denní linka obsluhovaná letounem A380 do Bangkoku a čtvrtá denní linka do Hong Kongu jen ukazují, jak moc důležité trhy Thajsko a Hong Kong pro Emirates jsou. V letošním roce jsme již dříve spustili pátou denní linku do Bangkoku a poptávka cestujících po letech nás přivedla k rozhodnutí nasadit na druhou z linek letoun A380. Thajsko je součástí letecké sítě Emirates posledních 20 let a v prosinci jsme spustili linku na ostrov Phuket, který je zároveň naší druhou thajskou destinací,“ řekl Salem Obaidalla, Emirates senior vice prezident pro obchodní operace pro Dálný východ, Austrálii a Oceánii.

„Neustále navyšujeme počet letů do Hong Kongu a čtvrtá denní linka umožní našim zákazníkům možnost flexibilního výběru času odletu, který bude v souladu s jejich dalšími plány a prostřednictvím Dubaje se budou moci jednoduše dostat do dalších destinací naší neustále se rozrůstající globální sítě,“ dodal Obaidalla.

Společnost Emirates v současné době létá do 133 destinací v 77 zemích včetně 23 destinací ve 12 zemích na Dálném východě, v Austrálii a Oceánii. Z Bangkoku Emirates nabízí linky do Dubaje, Hong Kongu, Sydney a Christchurche. Z Hong Kongu společnost Emirates provozuje lety do Dubaje a Bangkoku.

Zdroj informací: www.emirates.com
Zdroj obrázku: www.emirates.com
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy