REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladySpolečnost Emirates obnoví linku do Libye

aktualizováno dne 07.06.2013

letecká

Společnost Emirates obnoví 1. září 2013 lety do Tripolisu. Tento krok dokazuje důležitost destinace v rámci letecké sítě společnosti a dobré vztahy se zemí.

Linka do Tripolisu bude létat třikrát týdně a bude obsluhována letounem Boeing 777-200ER, který nabízí místa ve třech cestovních třídách. Každou neděli, úterý a čtvrtek bude mít linka mezipřistání na Maltě. Let společnosti Emirates EK745 bude z Dubaje odlétat v 9:30 a na Maltu přiletí v 13:25. Z Malty bude odlétat v 14:45 a do Tripolisu přiletí v 15:55. Zpáteční let bude odlétat z mezinárodního letiště v Tripolisu v 17:25 a v Dubaji přistane v 1:00.

„Obnovení letů do Tripolisu ještě víc podpoří aktivity společnosti v severní Africe. Denní linka do Alžíru byla spuštěna 1. března 2013,“ uvedl Jean Luc Grillet, Emirates senior vice prezident pro obchodní operace v Africe, a dodal: „situaci v Libyi pečlivě monitorujeme a došli jsme k závěru, že nastal čas linku opět spustit, což pomůže byznysu, mezinárodním obchodu a cestujícím z a do Tripolisu. Spuštění letů posílí celkovou infrastrukturu země.“

Společnost Emirates vztah s Libyí posílila již v červnu loňského roku, když ve městě opět otevřela svoji kancelář, aby měli zákazníci v Tripolisu možnost rezervovat si lety mimo Libyi včetně letů z Tunisu.

Tato kancelář má za cíl usnadnit obchodním i soukromým pasažérům jejich cesty. Jsou zde přepážky pro dotazy spojené s letenkami a jejich rezervací, ale i pro všeobecné dotazy a přepážky pro prémiové cestující, klienty Emirates Holidays a cestovní agenty.

„Afrika je pro Emirates nesmírně důležitý kontinent a jsme připraveni investovat do rozšiřování našich služeb a produktů v regionu. Tripolis se stane jednou z 23 destinací, do kterých Emirates v Africe v současné době létá. Znovu spuštěná linka přinese výhody především cestujícím se zemí Perského zálivu, indického poloostrova, Dálného východu a západní Asie,“ dodává Grillet.

K podpoře obchodních styků mezi Tripolisem a zbytkem světa Emirates v květnu 2012 zavedla cargo linku do Tripolisu. Cargo divize společnosti Emirates přepravuje rozmanité druhy zboží od elektroniky z Dálného východu po těžařské zařízení ze Spojených států amerických.

Znovuotevření linky společnosti Emirates umožní SkyCargu ještě lépe sloužit libyjským dovozcům, kterým nabídne týdenní kapacitu 40 tun. Kromě vyšší kapacity budou moci využít i častější spojení se svými dodavatelskými trhy.

Tripolis byl součástí sítě společnosti Emirates od roku 2001, kdy sem společnost začala létat 4krát týdně.

Během necelých 30 let společnost Emirates rychle vyrostla v jednoho z hlavních hráčů na trhu letectví, když vlastní flotilu téměř 200 moderních letounů, má objednáno nejvíce Airbusů A380 na světě a její letecká síť zasahuje šest kontinentů.

V následujících šesti měsících Emirates spustí linky do čtyř nových destinací: Haneda od 3. června, Stockholm 4. září, Clark 1. října a linku z Milána do New Yorku 1. října 2013.

Zdroj informací: www.emirates.com
Zdroj obrázku: www.emirates.com
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy