REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyEmirates a Qantas zahajují provoz spojené letecké sítě na Novém Zélandu

aktualizováno dne 23.8.2013

ostatní

Aerolinky Emirates a Qantas posílily svoji propojenou leteckou síť. Zákazníci si mohou již nyní rezervovat letenky v rámci nové letecké sítě mezi Novým Zélandem a Austrálií.

V rámci vylepšení zaměřených na poskytování ještě většího pohodlí a lepšího spojení na a z Nového Zélandu Qantas upravuje časy stávajícího spojení Christchurch – Sydney. To umožní využít většího množství mezinárodních letů ze Sydney. Letecká společnost také zahajuje novou linku Perth – Auckland.

Společnost Emirates bude i nadále provozovat 28 letů na Nový Zéland týdně včetně denních letů do Aucklandu ze Sydney, Melbourne a Brisbane a denních letů mezi Sydney a Christchurch. Od 1. října budou všechny lety společnosti Emirates do Aucklandu obsluhovány letadlem Airbus A380. Společnost Qantas provozuje dvakrát denně linku z Dubaje do Austrálie, která je také obsluhována letounem A380. Linka navazuje na více než sto letů na Nový Zéland týdně.

Tim Clark, prezident společnosti Emirates Airline, uvedl, že codesharové partnerství, společná cenová politika a výhody věrnostního programu představují přidanou hodnotu jak pro zákazníky Emirates, tak pro zákazníky Qantas.

„Jedná se o první významné výsledky partnerství mezi společnostmi Qantas a Emirates napříč Austrálií a Novým Zélandem a výhod pro naše zákazníky bude i nadále přibývat,“ řekl Tim Clark, „můžeme očekávat, že z partnerství bude profitovat také cestovní ruch, což je dobrá zpráva.“

„K 55 destinacím v Austrálii, které našim zákazníkům již nabízíme, se díky tomuto partnerství společnosti Emirates otevírá spojení s městy Queenstown a Wellington na Novém Zélandu,“ uvedl Tim Clark.

Generální ředitel společnosti Qantas Group Alan Joyce řekl, že nový letový řád Qantas je jednou z mnoha výhod vyplývajících z partnerství Qantas a Emirates na Novém Zélandu.

„Naše nová linka z Aucklandu do Perthu pomůže naplnit poptávku po této lince v rušné prázdninové sezóně. Náš nový letový plán mezi Austrálií a Novým Zélandem nabízí lepší letové časy a více leteckých spojení jak v Austrálii, tak po celém světě,“ řekl Alan Joyce.

„Nový letový plán společností Qantas a Emirates nabízí přibližně 130 spojení z Aucklandu, Christchurch, Wellingtonu a Queenstownu do Austrálie týdně. Celkem společná síť zahrnuje více než 175 destinací v Austrálii, Asii, Blízkém východě, severní Africe, Velké Británii a kontinentální Evropě,“ dodal Joyce.

Linky společnosti Emirates z Austrálii na Novém Zélandě obsluhovány letadly Airbus A380 a Boeing 777-300ER. Linky Qantas jsou obsluhovány flotilou Boeingů nové generace 737-800s.

Zdroj informací: www.emirates.com
Zdroj obrázku: www.emirates.com
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy