topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyNa EURO do Wroclawi vyrazí s fanoušky šest zvláštních vlaků

aktualizováno dne 14.3.2012

železniční

Na každý ze tří zápasů české reprezentace ve Wroclawi vypraví České dráhy dva zvláštní vlaky pro fanoušky. Jeden pojede z Prahy přes Pardubice, Ústí nad Orlicí a Letohrad, druhý pak z Brna přes Přerov a Ostravu. Vlakem odjede do Polska i česká fotbalová reprezentace. Veškeré informace o zvláštních vlacích na EURO 2012 najdou fanoušci na webové stránce www.vlakemnaeuro.cz. Prodej jízdenek zahájí České dráhy na svém eShopu 20. března.

Myšlenku přepravit tým i fanoušky vlakem podpořil ministr dopravy Pavel Dobeš. Z Prahy ani z Brna přitom přímé spoje do Wroclawi běžně nejezdí. „EURO 2012 je mimořádný sportovní svátek a z Česka na něj vyrazí tisíce fanoušků. Chceme, aby na zápasy národního týmu cestovali fanoušci co nejkomfortněji. Proto se vypravení zvláštních vlaků přímo nabízí. Cestující se tím vyhnou zácpám na silnicích, hledání parkovacího místa u stadionu i zbytečnému stresu za volantem,“ říká.

České dráhy jsou oficiálním dopravcem fotbalové reprezentace, která do Polska odjede už 3. června z pražského hlavního nádraží. Veškerý potřebný materiál výpravy odveze do Wroclawi nákladní vlak ČD Cargo. „Přeprava vlakem bude rozhodně pohodlnější než cesta autobusem. Součástí vlaku bude bistrovůz, konferenční vůz a také lůžkový vůz. Hráči tak budou mít cestou veškerý komfort,“ vysvětluje výběr dopravcepředseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta.

„Jako národní dopravce spolupracujeme podobným způsobem na řadě sportovních a společenských akcí. Můžeme díky tomu prezentovat naše služby i konkrétní produkty. Naším cílem je primárně oslovit nové zákazníky,“ doplňuje generální ředitel Petr Žaluda.

Přeprava fanoušků

Jízdní doklady zpáteční jízdenky SporoTiket EURO včetně místenky lze koupit od 20. března prostřednictvím eShopu ČD ukončení prodeje vždy 1 den před odjezdem konkrétního vlaku Cena zpáteční jízdenky včetně rezervace

z Prahy a Kolína: 799 Kč z Pardubic až Letohradu: 699 Kč z Brna až Hranic na Moravě: 799 Kč z Ostravy: 499 Kč

Vlaky Praha hl. n. – Wroclaw Glówny (8., 12. a 16. 6. 2012) vždy 10 vozů 2. třídy kapacita 720 míst v každém vlaku odjezdy z Prahy plánovány v 9:00 hod. příjezdy do Wroclawi plánovány ve 14:39 hod. zpět z Wroclawi odjede vlak cca 2:30 hod. po skončení zápasu nástupní stanice: Praha hl.n., Praha-Libeň, Kolín, Pardubice hl.n., Choceň, Ústí nad Orlicí, Letohrad

Vlaky Brno hl. n. – Ostrava hl. n. – Wroclaw Glówny (8., 12. a 16. 6. 2012) z Brna 5 vozů 2. třídy z Ostravy 5 vozů 2. třídy celková kapacita 720 míst v každém vlaku odjezdy z Brna plánovány v 9:02 hod. příjezdy do Wroclawi plánovány v 15:03 hod. zpět z Wroclawi odjede vlak cca 2:30 hod. po skončení zápasu nástupní stanice: Brno hl.n., Vyškov na Moravě, Kojetín, Přerov, Hranice na Moravě, Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n.


Zdroj informací:www.ceskedrahy.cz
Kategorie novinky: železniční dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy