REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyNejlepší fotbalový klub světa jezdí dále s MAN

aktualizováno dne 14.4.2014

automobilová

Spolupráce MAN s FC Bayern Mnichov byla dále prohloubena.

MAN prodloužil úspěšnou spolupráci s FC Bayern Mnichov až do roku 2016. Partnerství obsahuje výraznější nasazení týkající se jak profesionálních fotbalistů, tak i basketbalového týmu FC Bayern. Obě družstva jsou aktuálně v Německu ve svých soutěžích jasně na špici. Jako trojnásobný vítěz sezóny 2013 (klub vyhrál dvě hlavní domácí soutěže - ligovou a pohárovou plus titul v Lize mistrů) a vítěz Mistrovství světa ve fotbale klubů v roce 2013 je FC Bayern Mnichov aktuálně nejlepším fotbalovým klubem světa.

Současné partnerství – od roku 2008 ve fotbalu, od roku 2011 v basketbalu – zahrnuje kromě prvků propagace na stadionech Allianz Arena a Audi Dome především společné akce se sportovci, při kterých je důležitým cílem umožnit fanouškům zažít mýtus klubového autobusu.

„FC Bayern je vynikající klub s množstvím příznivců z celého světa. Klub ztělesňuje týmového ducha, tradici a úspěch, a hodí se tak perfektně k MAN“, říká Anders Nielsen, předseda představenstva MAN Truck & Bus AG. Jsme hrdí na to, že úřadující trojnásobný šampión bude i v budoucnu za svými novými úspěchy jezdit naším prémiovým autobusem. Fotbal FC Bayern dokáže pohnout mnohými lidmi na celém světě. Stejně jako MAN.“

Karl-Heinz Rummenigge, předseda představenstva FC Bayern München AG, uvádí: „Máme radost z intenzivního partnerství s MAN. Obě značky představují nejvyšší kvalitu a zaujímají postavení na mezinárodní špičce. To bychom chtěli společně zdůraznit i v budoucnu. Pouze pokud budou naši hráči cestovat uvolněně a bezpečně, budou moci podávat nejlepší výkony i na trávníku.“

Těžištěm partnerství je týmový autobus, kterým jezdí profesionální fotbalisté FC Bayern na svoje zápasy. Na zakázku vyrobený 13,8metrový autobus MAN Lion’s Coach L Supreme o výkonu 480 k je vůz prvotřídní kvality, který má na palubě vše, po čem může zatoužit srdce fotbalisty. Interiér „Mia san mia“ poskytuje družstvu nejvyšší komfort, a tím i nejlepší předpoklady pro další upevnění své pozice jedničky.

MAN je prémiovým dodavatelem pro vrcholový sport na celém světě. Celkem 12 týmů německé fotbalové bundesligy jezdí s MAN. Kromě toho přepravují autobusy značek MAN a NEOPLAN četné špičkové kluby ke svým zápasům v Evropě a Latinské Americe – např. Paris Saint-Germain, AC Milan či FC Barcelona. S MAN cestují rovněž hvězdy z Brazílie – národní tým a 15 družstev brazilské první ligy používá autobusy MAN.

MAN ProfiDrive školení bezpečnosti pro fotbalové kluby

automobilová Kluby často svým autobusem za rok najezdí až 60 000 kilometrů. Zátěž řidičů je mimořádná: napjatý časový plán, dopravní situace, měnící se stav vozovky či stísněné příjezdy a odjezdy u stadionů – to vše si vyžaduje jejich plnou koncentraci. Aby svůj drahocenný náklad dovezli bezpečně do cíle, mohou se řidiči autobusů spolehnout nejen na nejmodernější bezpečnostní systémy, ale k tomu dostali od školicího týmu MAN ProfiDrive trénink v bezpečném zacházení s vozidly.

Řidiči autobusů klubů FC Bayern Mnichov, Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg, Hannover 96, Werder Bremen a TSG 1899 Hoffenheim se na podzim 2013 sjeli dohromady do severobavorského střediska bezpečné jízdy ADAC v Schlüsselfeldu, aby zde absolvovali trénink bezpečné jízdy MAN ProfiDrive. Během teoretické části je odborníci MAN informovali o jízdně fyzikálních vlastnostech vozidel a objasnili jim dynamiku jízdy. K tomu byli účastníci vyškoleni v zacházení s různými jízdními asistenčními systémy. Návazně všichni mohli získané znalosti otestovat okamžitě v praxi: na zkušební trati ADAC se řidiči učili ovládat autobus i v kritických jízdních situacích: vodotrysky, pneumatické překážky a nečekaně se objevující zdroje nebezpečí vyžadující rychlé reakce a správné ovládání vozidla.

„Důkladně znát své vozidlo a správně s ním zacházet v kritických situacích pomáhá zabránit dopravním nehodám. Přesně tyhle dovednosti vyučujeme na našich seminářích. Kluby se tak mohou spolehnout, že cestují nejen komfortně, ale i bezpečně“, vysvětluje Rolf Lechner, Head of International Training Bus u MAN ProfiDrive.


Zdroj obrázku:ww.mantruckandbus.cz
Zdroj informací:ww.mantruckandbus.cz
Kategorie novinky: automobnilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy