topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyINFINITI EMERG-E NA FESTIVALU RYCHLOSTI V GOODWOODU

aktualizováno dne 19.6.2012

 • První příležitost vidět ohromující koncept sportovního vozu EMERG-E v akci.
 • Model FX verze Vettel při jízdě do vrchu.
 • Sebastian Vettel a Mark Webber v čele týmu řidičů.


 • „Inspirovaný výkon“ je zárukou Festivalu rychlosti v Goodwoodu 2012 (28. červen až 1. červenec 2012) – jde totiž o první ročník, kdy je Infiniti, japonský výrobce luxusních výkonných automobilů, oficiálním sponzorem této kultovní motoristické události.

  První provozuschopný koncept Infiniti EMERG-E navržený ve Velké Británii s prodlouženým dojezdem – nejhezčí hybridní sportovní vůz s technologiemi budoucnosti – si odbude světovou premiéru při jízdě do kopce.

  automobilová Jerry Hardcastle, Global Chief Marketability Engineer, uvádí: “Na Festivalu rychlosti budou moci zájemci spatřit Infiniti EMERG-E poprvé v historii v akci, a to ještě předtím, než ho tak uvidí mnozí zástupci managementu společnosti. Návštěvníci Goodwoodu se mohou těšit nejen na výtečný design, ale také na technologie naše a našich partnerů pro ekologicky šetrná auta.“

  Ozdobou příjezdu k panství Earl of March bude Infiniti FX edice Vettel – nejexklusivnější SUV, kterých bude v Evropě k dispozici pouhých 50 ks. Lehčí a aerodynamičtější, s o 30 % větším přítlakem a 420 koňmi pod kapotou se model FX verze Vettel neliší od konceptu představeného na autosalonu ve Frankfurtu a představuje nejvýkonnější a zároveň nejdražší model Infiniti (cena v ČR od 3.151.900 Kč). Festival v Goodwoodu bude prvním místem, kde bude možné vidět tento model naživo v akci, prodávat se začne až v prvním čtvrtletí 2013.

  Jako obvykle bude Infiniti dělat všechno trochu jinak než ostatní a s využitím atmosféry anglické zahradní party předvede svou pohostinnost, která je jedním z pilířů značky. Pouze jediný muž může řídit Infiniti FX edice Vettel v jízdě do vrchu, a to sám dvojnásobný mistr světa F1 Sebastian Vettel. Sebastian se předvede s modelem nesoucím jeho jméno před davy diváků v Goodwoodu v sobotu. Jeho kolega z týmu Red Bull Racing Mark Webber bude řídit Infiniti EMRG-E v neděli.

  V příjemném luxusu Infiniti zóny umístěné mezi Supercar Paddock a Goodwood House bude k vidění další mistr světa – značkou Infiniti sponzorovaný vůz formule 1 RB7, který dovedl Sebastiana Vettela a tým Red Bull Racing k mistrovskému titulu ve Formuli 1 v roce 2011.

  „Stejně jako Festival rychlosti, je i značka Infiniti řízena výkonem. A proto nás velice těší, že můžeme převzít důležitou roli v rámci letošního ročníku, a to se třemi vozy, které ztělesňující Infiniti vzrušujícím způsobem,“ uvádí Bernard Loire, Vice President Infiniti pro Evropu, Afriku a Střední Východ.

  Goodwoodský Festival rychlosti 2012 se bude konat od 28. června do 1. července a vstupenky jsou k dispozici na www.goodwood.co.uk/festival-of-speed.


  Zdroj informací:www.infinitipress.eu
  Kategorie novinky:automobilová doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -
  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy