topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - železniční doprava - ArchivRaben Trans European Hungary mezi největšími logistickými společnostmi v Maďarsku

aktualizováno dne 7.3.2012

ostatní

K 1. březnu 2012 došlo k fúzi společností v rámci Raben Group v Maďarsku. Tímto dnem se společnost Raben Trans European Hungary stala jednou z největších logistických společností působících na maďarském trhu.

Fúze znamená, že veškeré služby nabízené zákazníkům v Maďarsku nyní bude poskytovat pouze jedna společnost. Je to tedy konec jedné z fází celého procesu integrace společnosti Raben a bývalého Wincantonu.

Akvizice společnosti Wincanton v Maďarsku, Polsku, České republice, Slovensku a části Německa (silniční divize) umožnila společnosti Raben výrazně zvýšit objem distribuovaných zásilek a zvýšit účinnost logistické sítě. Díky většímu množství spojů a umístění je Raben Group schopna plánovat své spediční a skladovací procesy efektivněji. Dlouhodobým účinkem této události bude optimalizace a rozšíření portfolia poskytovaných služeb.

„Zákazníci obou společností Raben Logistics Hungary a Raben Trans European Hungary budou mít přístup ke stejnému portfoliu služeb, které zahrnují smluvní logistiku, skladování, mezinárodní silniční dopravu, domácí distribuci a také námořní a leteckou přepravu. Tyto služby jsou poskytovány nejen prostřednictvím sítě našich vlastních skladů v Maďarsku, České republice, Estonsku, Nizozemsku, Litvě, Lotyšsku, Polsku, Německu, Slovensku a Ukrajině, ale také díky spolupráci s našimi partnery v celé Evropě“ – říká Ewald Raben, generální ředitel Raben Group.

Od 1. 3. 2012 Raben Trans European Hungary má v Maďarsku k dispozici skladové prostory o celkové kapacitě 62 500 m2 a 400 zaměstnanců, kteří denně pečují o zákazníky.

Je třeba poznamenat, že integrace společností v rámci Raben Group v Maďarsku není pouze zásadní změnou, která, doufejme, bude mít příznivý dopad na naše zákazníky, zaměstnance, ale i partnery. Na konci jara bude rovněž dokončen i nový cross dockový sklad. “Investice v podobě nového cross-dockového skladu o velikosti 4 000 m2 bude mít 42 nakládacích ramp. Díky tomu dojde ke zlepšení logistických procesů a to bude znamenat nabídku kvalitnějších služeb našim zákazníkům. Naše přepravní operace budou rychlejší a lépe uzpůsobené potřebám našich zákazníků“ – říká Szabolcs Czifrik, Managing Director společnosti Raben Trans European Hungary.

Raben Group pokračuje v investicích i přes zpomalení růstu ekonomiky v posledních letech. Udržitelného rozvoje Raben Group je rovněž dosaženo v důsledku dlouhodobého a důsledně dodržovaného investičního plánu, který zahrnuje nejen Maďarsko, ale i deset zbývajících zemí, v nichž Raben Group působí. Příkladem investic v roce 2012 jsou distribuční centra v Oss (Nizozemsko), Norimberku (Německo) nebo v Piła, Štětíně a Lublině v Polsku.


Zdroj informací:www.raben-group.com
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy