REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladySpolečnost GEFCO představuje změny, povedou k vyšší efektivnosti a novým chytrým službám

aktualizováno dne 16.12.2013

expresní

Společnost GEFCO Česká republika v těchto dnech dokončuje vnitřní restrukturalizaci, kterou zahájila krátce po příchodu nového ředitele společnosti Alexandra Raczynského. Jejím cílem je zefektivnit logistické služby nabízené klientům se schopností důrazněji reagovat na jejich potřeby. Kromě vzniku nových oddělení dochází ve společnosti také k personálním změnám. Ty navazují, mimo jiné, na nedávné otevření pobočky společnosti v Ostravě a také na obchodní plány, které skupina v ČR má. „Jsme přesvědčeni o tom, že díky těmto změnám zvýšíme nejen naši konkurenceschopnost, ale budeme také lépe reagovat na aktuální vývoj na logistickém trhu v České republice,“ říká Aleksander Raczynski. GEFCO se podle něj bude nyní výrazněji soustředit na poskytování komplexních služeb pro klienty. „Máme velmi dobré zkušenosti s klienty, kteří za námi přichází nejen s přepravou zboží, ale kteří poptávají také samotné nastavení logistických procesů. Jsme schopni implementovat pro jejich potřeby naše chytrá řešení, díky kterým ušetří finanční prostředky, zkrátí přepravní čas, zmenší počet vypravených kamionů, vlaků, letadel či lodí a tím pomohou chránit také životní prostředí,“ upřesňuje Raczynski. Jak dodává, česká pobočka společnosti GEFCO se navíc může opřít o pobočky a know-how celosvětové sítě, působící ve více než 150 zemích světa.

GEFCO se zaměří na nové oblasti průmyslu Novým ředitelem obchodu a marketingu GEFCO Česká republika se stal Petr Zaoral, který v oblasti logistiky a přepravy působí již více než 21 let. Poslední tři roky pracoval ve společnosti GEFCO na pozici manažera leteckých a námořních přeprav, kde se mu podařilo dosáhnout zvýšení transportů až o 40 %. „Vzhledem k potřebám našich zákazníků a vzrůstající poptávce se budeme soustředit na pro společnost GEFCO méně obvyklá odvětví. Ačkoli tradičně patříme mezi lídry automotive logistiky, zajišťujeme přepravu také v jiných segmentech, které vyžadují vysokou úroveň poskytovaných služeb s důrazem na kvalitu, profesionalitu, rozsah služeb, včasnost dodávek a mnohé další,“ představuje Zaoral. Jak věří, potvrdí společnost GEFCO v následujících měsících také vedoucí postavení společnosti jako specialisty na náročné trhy, jakými jsou například země CIS. Právě trhy bývalých sovětských republik patří mezi specializaci společnosti GEFCO. „V této oblasti máme vysoce propracovaný systém logistiky, a to všemi dostupnými prostředky – tedy námořní, vlakovou, leteckou i pozemní cestou. Kromě toho můžeme našim klientům nabídnout zajištění také celních a skladových služeb,“ uzavírá Zaoral.

Komplexní služby pro klienty Další výraznou změnou v rámci týmu společnosti GEFCO je skloubení aktivit celního oddělení s aktivitami oddělení letecké a námořní přepravy, které nově povede Lucie Svobodová na pozici Customs & Overseas Manager. Toto nové propojení aktivit by mělo přinést pro klienty výhodu v podobě poskytnutí komplexního profesionálního řešení zakázky jak v její logistické části, tak také v optimalizaci jejího celního řešení. „Ve vztahu ke klientům se chci držet tradičních a ověřených metod při poskytování logistických služeb, zároveň do nich chci ale vnést nové možnosti, které se před námi otvírají. Díky nim získají naši klienti výhodu oproti konkurenci – společnost GEFCO jim tak fakticky pomůže získat před ostatními náskok,“ dodává Svobodová.

Nové logistické centrum a nové pobočky v regionech Manažerem logistiky byl jmenován Wilfried Catalanotti. Pro něj je hlavním úkolem zahájení činnosti nového logistického centra společnosti GEFCO Česká republika, které je plánované na rok 2014. „Kromě rozvoje služeb v Praze a okolí s důrazem na centrální logistické centrum bude mým cílem rozvinout logistické služby společnosti GEFCO a na ně navazující služby s vysokou přidanou hodnotou také do jednotlivých regionů, a to nejen do těch, kde již působíme (Brno, Ostrava Kolín), ale také do zcela nových, ve kterých vidíme velký potenciál,“ vysvětluje Catalanotti. Podle něj by bylo možné právě do regionů soustředit nejen logistiku, ale také další přidané služby, které GEFCO poskytuje. „Věřím, že komplexní řešení zajišťující jak přepravu, skladování a další služby přidané hodnoty (etiketování, pick&pack, balení, služby navázané na e-shopy) umožní našim klientům soustředit se na jejich vlastní činnost a pomohou jim tak uspět mezi konkurencí v České republice i ve světě,” upřesňuje Catalanotti. Sérii změn v GEFCO Česká republika uzavírá jmenování Evy Odstrčilíkové do pozice Tender Department Manager. V rámci její nové pozice se se svým týmem zaměří na zpracování nabídek společnosti GEFCO v jednotlivých tendrech. Jejím úkolem bude do všech výběrových řízení zahrnout komplexní nabídku služeb, které společnost GEFCO poskytuje a zároveň připravit sofistikovaný nástroj, který zjednoduší proces naceňování služeb.

Zdroj informací: www.gefco.net
Zdroj obrázku: www.gefco.net
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy