REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyGLS služba FlexDeliveryService nyní dostupná v 10 zemích

aktualizováno dne 12.5.2014

expresní

Od roku 2012 celoevropský poskytovatel balíkových služeb GLS zavádí svou službu FlexDeliveryService v jedné zemi za druhou. GLS Poland je již desátou dceřinou společností, která představuje výhodu flexibilního doručování. Příjemci budou včas informováni o bezprostředním doručení balíků, které GLS poté přizpůsobí jejich požadavkům.

Sami si zvolte, kdy a kde se standardní doručení balíků uskuteční – v Německu mají příjemci balíků tuto možnost od září 2012, v roce 2013 poté GLS následně zavedla službu FlexDeliveryService na celém uzemí Nizozemí, stejně tak v Rakousku, Belgii, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a na Slovensku. Česká dceřiná společnost následovala příkladu v únoru 2014 a nově tuto službu nabízí také GLS Poland. Zavedení ve Francii, v pořadí jedenácté zemi, se již připravuje.

„Plníme rostoucí požadavky, které na nás a naše zákazníky klade silně rostoucí online obchodování,“ říká Rico Back, CEO skupiny GLS. Se svou službou FlexDeliveryService se GLS zaměřila směrem na spotřebitele, aby zboží objednané on-line měli možnost obdržet dle jejich přání.

Primárně navržená pro online obchodování

Pro využití této služby, odesílatel musí pouze zaslat e-mailové adresy příjemců (s jejich svolením) GLS a aktivovat službu. Poté GLS informuje příjemce emailem (v některých zemích také formou SMS) o bezprostředním doručení, jakmile započne proces expedice. Prostřednictvím odkazu ve zprávě mají příjemci přístup k různým možnostem. Mohou si například zvolit jiné datum doručení, přesměrovat balík na jinou adresu a v mnoha zemích si rovněž nechávají balík doručit do GLS ParcelShopu.

Tyto možnosti zaručují, že příjemci obdrží své online objednávky dle jejich přání, a obvykle dokonce rychleji, jelikož se minimalizují neúspěšné pokusy o doručení. “Výhra je oboustranná”, říká Back. “Naši zákazníci jsou spokojení, doručující řidiči se tak často nesetkávají se zavřenými dveřmi a naše úspěšnost doručení roste.”

IT je základem jak na celostátní, tak mezinárodní úrovni

Služba je založena na definovaných procesech řízených IT, které nyní sahají za státní hranice, a tudíž podporují mezinárodní online obchodování. Od listopadu 2013 mohou příjemci využívat tuto službu pro balíky mezi Rakouskem a Německem. Brzy se zapojí také Belgie a umožní dostupnost služby FlexDeliveryService pro zásilky přes hranice všech tří zemí.

“V dnešní době je konkurence v odvětví balíků do značné míry určována poskytovateli IT řešení“, vysvětluje Rico Back. „Setrváme v investování do našich IT, abychom i nadále mohli rozvíjet služby pro naše zákazníky.”


Zdroj obrázku:gls-group.eu
Zdroj informací:gls-group.eu
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy