REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyV GO! platí, že menší znamená lepší

aktualizováno dne 3.2.2014

expresní

Ekonomická situace celé Evropy je v posledních letech pro mnoho společností impulsem k různým fúzím, slučování, centralizaci a dalším změnám s cílem zlepšit hospodářské výsledky. Opačnou cestou se vydala společnost GO! Expres & Logistics. Cestou samostatnosti a osobitosti.

Expresní přepravní společnost GO! začala v České republice působit v roce 2002 a od té doby pomáhá s doručováním zásilek širokému spektru klientů. Během dvanácti let si tak získala nezastupitelné místo na českém přepravním trhu. Šla vlastní cestou a napojení na systém německé mateřské společnosti, fungující již od roku 1984, přizpůsobila pro potřebám českého trhu. V GO! Česko tak využili zkušenosti z Německa, napojení na celosvětovou síť, a zároveň si zachovali osobitost české firmy.

„Jsme samostatným článkem v systému celoevropské firmy GO!, drtivou většinu procesů si řídíme sami,“ přibližuje působení GO! na českém trhu prokuristka firmy Mgr. Pavla Eretová a dodává: „Dodržujeme stejné postupy a normy jako mateřská firma v Německu. Nabízíme stejně kvalitní služby a fungujeme v jejich duchu. Navíc ale reflektujeme potřeby českých zákazníků. Díky tomu, že jsme podstatně menší než celosvětově působící kurýrní společnosti, můžeme reagovat rychle a flexibilně. Zákazníkovi tak můžeme nabídnout to nejdůležitější - servis a zákaznickou péči na té nejvyšší úrovni. To vše díky individuálnímu a osobnímu přístupu ke každému klientovi zvlášť. V praxi to například znamená, že můžeme zásilky vyzvedávat i v pozdních odpoledních až večerních hodinách, zařizujeme balení zásilek u klientů nebo například zdarma poskytujeme poradenství v oblasti logistických procesů.“

Díky tomuto servisu GO! doručuje zásilky i pro nemocnice, výzkumná centra či biolaboratoře, kde kvalita služeb je tím nejdůležitějším. GO! nabízí i řadu produktů s přidanou hodnotou, jako je například přeprava zboží v určitém teplotním režimu, řešení pro e-shopy a distribuční společnosti, přímé jízdy, víkendová doručení, či individuální připojištění.

Zatímco německé GO! se orientuje z 90% na vnitrostátní zásilky, v české pobočce je tomu naopak. Většina zásilek směřuje do zahraničí. „Tím, že po Německu máme nejpropracovanější síť stanic, umožňuje nám to na většině jejich území doručovat do deseti hodin ráno následující pracovní den. Na tuto síť jsme napojeni systémovou linkou, která denně směřuje do HUBu v Niederaule, kde probíhá výměna zásilek, které obratem putují dále po naší i partnerských sítích,“ dodává Pavla Eretová.

Jako každý rok GO! připravuje pro zákazníky řadu novinek. V letošním roce dojde k dalšímu rozšíření produktové palety pro další hospodářské segmenty. Současně bude v roce 2014 věnována pozornost i rozšiřování stávajících obrových řešení.


Zdroj obrázku:www.general-overnight.cz
Zdroj informací:www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy