REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyGO! Express & Logistics bude mít svoji pobočku na Slovensku

aktualizováno dne 23.10.2013

expresní

Už začátkem letošního roku avizovala firma GO! Express & Logistics jako jeden ze svých cílů založení pobočky na Slovensku. Rozšíření působnosti společnosti k našim východním sousedům probíhá na základě potřeby zkvalitnit servis a zároveň je součástí celoevropské strategie mateřské společnosti zaměřené na budování GO! poboček v dalších zemích.

Od ledna tak bude servis pro všechny zásilky na Slovensko i ze Slovenska zastřešovat organizační složka GO! Express & Logistics s.r.o. Bude se starat jak o zásilky klientů GO! v Česku, tak i o importní zásilky, které jdou z GO! systému a opačným směrem.

V jaké fázi jsou přípravy, shrnula prokuristka GO! Express & Logistics Pavla Eretová: „V tuto chvíli vybíráme vhodnou lokalitu, kde budou sklady a kanceláře naší firmy. Zároveň již proběhly první pohovory s budoucími kurýry a zaměstnanci. Sídlo organizační složky bude v Bratislavě. Ta je pro nás velmi důležitá především tím, že tři naše linky slovenským hlavním městem projíždějí.

Právě existence těchto linek a také už několika prvních zákazníků z Bratislavy urychlila naše rozhodnutí nespolupracovat zde pouze s partnerem, ale přenést na Slovensko i vlastní know-how. Klienti v Česku si GO! servisu považují a jsou zvyklí na poměrně vysoký standard z hlediska servisního zastřešení zásilek, stejně jako komunikace. Proto chceme tento vyšší standard zavést i na Slovensku tak, abychom měli vše pod kontrolou. Přinášíme tam celé portfolio služeb.

To znamená doručování po Evropě do druhého dne do 12 hodin při využití produktu GO! Expres, doručení větších a těžších zásilek v horizontu několika dnů v rámci produktu GO! Smart a také produkt GO! Commerce, který využívají obchodní a distribuční společnosti při odesílání většího počtu zásilek velice výhodné ceny,“ upřesňuje Pavla Eretová. U všech produktů je samozřejmostí i dobírkový servis, připojištění a další služby.

Klienti z Brna a jeho okolí mají nově možnost zasílat zásilky na Slovensko v režimu GO! Commerce s doručením do 24 hodin. Platí to pro doručení v celé zemi. Odpoledne si u nich tedy kurýr vyzvedne balíky, které jsou následující den doručeny, a to za cenu, která odpovídá poštovní službě. Již první ohlasy od klientů z řad distribučních společností jsou velmi pozitivní a firmy si tuto unikátní službu chválí.

Zdroj informací: www.general-overnight.cz
Zdroj obrázku: www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy