REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyTradičním partnerem Anifestu je GO! Express & Logistics

aktualizováno dne 22.4.2013

ostatní

Tradiční přehlídka animovaných filmů AniFest pokračuje letos 12. ročníkem. Jedna z největších filmových událostí u nás proběhne v Teplicích od 26. dubna do 1. května 2013. Milovníkům animovaných snímků nabídne výběr toho nejlepšího z tvorby českých i zahraničních tvůrců.

Akce je nejen přehlídkou filmů, ale také soutěží, do které se letos přihlásilo 1400 filmů z téměř 70 zemí světa. Do řady těchto států budou směřovat kurýři společnosti GO! Express & Logistics tak, aby se filmy do projekčních sálů dostaly včas a v pořádku.

Podle organizátorů festivalu bylo rozhodnutí o přepravci zásilek velmi jednoduché, protože za celou dobu partnerství byla spolupráce s GO! Express & Logistics skvělá a bezproblémová a mezinárodní kurýrní přepravce se již osmkrát osvědčil. Ředitelka pro rozvoj GO! Express & Logistics k partnerství doplňuje: „Spolupráce si velmi vážíme, hned z několika důvodů. Tím nejdůležitějším je dlouhodobé partnerství, které je podloženo oboustrannou spokojeností. Dále je to podpora dobré věci, protože animovaný film má v naší republice nezastupitelné místo a mnohaletou tradici od dob Trnky či Zemana. Velmi podstatná je také návštěvnost akce, kdy se tradičního festivalu účastní na 20 tisíc diváků.“

Do programu AniFestu se nakonec probojoval výběr 149 nejlepších filmů. Letošní ročník festivalu proběhne pod novým vedením. V čele týmu je Petr Šplíchal, který s sebou přináší nejen manažerské dovednosti, ale také bohaté zkušenosti z filmové produkce. Akce se svým významem může oprávněně řadit po bok takových filmových událostí, jakými jsou u nás Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech nebo Film festival Zlín.

AniFest se za dobu své existence stal vyhledávanou událostí pro fanoušky animované tvorby, rodiny s dětmi, producenty a filmaře. V kinosálech mohou diváci spatřit hosty z řad osobností domácí a světové animace nebo významné zástupce kulturního, společenského a politického života. Záštitu nad letošním ročníkem Anifestu převzal předseda vlády České republiky Petr Nečas. Tím vzdal hold tomuto českému rodinnému stříbru.

Zdroj informací: www.general-overnight.cz
Zdroj obrázku: www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy