REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyGO! pomáhá zákazníkům s distribuční logistikou a rychlostí doručení na Slovensko

aktualizováno dne 2.8.2013

ostatní

Jak vyplývá z nedávného průzkumu známé společnosti, slovenští zákazníci mají s nakupováním v e-shopech dobré zkušenosti. Někteří z nich využívají k nákupu i českých e-shopů. Na rostoucí oblibu a tím i poptávku reagovala expresní kurýrní služba GO! Express & Logistics a zdokonalila svůj servis v rychlosti doručování zásilek na Slovensku.

Služba GO! Commerce vznikala už v loňském roce a byla primárně určena e-shopům, které hledají rovnováhu mezi rychlostí doručení a cenou, především při doručování na Slovensku. Zdokonalení systému představila ředitelka pro rozvoj GO! Express & Logistics Pavla Eretová: „Pokud jde o expresní doručování na Slovensku, zohlednili jsme rozmístění našich poboček v Čechách. Pobočky máme v Plzni, Praze a Brně. Největší změnu zaznamenají naši klienti, spadající pod pobočku v Brně. Jejich zboží bude na Slovensku doručeno do 24 hodin. Pokud jde o klienty z Prahy a Plzně, zásilky budou na Slovensku doručeny do 48 hodin, to znamená do dvou dnů.“

Tento koncept bude aplikovat firma GO! Express & Logistics v distribuční logistice i pro partnery, kteří využijí služby GO! Commerce přes západní hranici republiky, jak doplňuje Pavla Eretová: „Tato služba už začíná fungovat s tím, že zásilky jsou v Plzni a okolí vyzvedávány v dopoledních hodinách a následující pracovní den jsou doručovány v Německu. Klienti, kteří jsou z Prahy a Brna mají zajištěn servis doručení do 48 hodin.“

Služba GO! Commerce spočívá v doručování zásilek do Německa, Rakouska, Maďarska, Polska a na Slovensku v horizontu 48 hodin za ceny, které odpovídají ceně zboží, a to jak v distribuční logistice zboží, tak prodeji e-shopů. Další vizí je doručování v rychlejším režimu z měst, která jsou blíže státní hranici jmenovaných států.

Atributy nové služby se týkají výhradně distribučních firem a e-shopů. Firma při jejich koncepci vycházela z konkrétních potřeb zákazníků. Zákazník dostává na výběr mezi dobírkovou a bezdobírkovou variantou přepravy.

Nové řešení reflektuje potřeby klientů a vznikla tak úplně nová služba, která se zařadila po bok GO! Expres a GO! Smart. Je určeno jak pro segment B2B, tak především B2C, tedy směrem ke koncovému zákazníkovi, zpravidla fyzické osobě. Řešení GO! Commerce začaly využívat kromě e-shopů i firmy které potřebují operativně zásobovat své pobočky, techniky, odběratele. Novou službu už si vyzkoušela například agentura, která měla v jednom momentu obeslat všechny obchodní domy jedné značky a dopravit jim novinku, která se objevila na našem trhu.

Zdroj informací: www.general-overnight.cz
Zdroj obrázku: www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy