REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyPovodně odstartovaly vlnu solidarity

aktualizováno dne 26.06.2013

ostatní

Povodně z prvního červnového týdne vyvolaly nejen pocity soucitu, beznaděje a smutku, ale zároveň se staly spouštěcím mechanismem solidarity a pomoci. S nabídkou konkrétní pomoci se rozhodl přijít i expresní přepravce GO! Express & Logistics.

Za každou zásilku, kterou v týdnu od 17. do 21. června zákazníci odeslali, dala společnost do pomyslné pokladnice 15 Kč ze svých rezerv. Firma s tímto záměrem seznámila i své zákazníky a vyzvala je k solidaritě. Výzva se setkala s potěšující odezvou. "Zájem o naše služby v uvedeném týdnu vzrostl o zhruba 8 %. Celková částka, kterou poukážeme postiženým je 19 455 Kč, " vyhodnotila akci ředitelka pro rozvoj Pavla Eretová. „Jsme mile překvapeni, že lidský osud není ostatním úplně lhostejný,“ doplňuje dále.

ostatní

Firma GO! Express & Logistics už v době přípravy sbírky zvažovala, komu prostředky daruje. Například v tolik postižených Zálezlicích bylo zřízeno povodňové konto. Prostředky, které se na něm nashromáždí, budou spravedlivě rozděleny mezi postižené. Jak uvedla představitelka obce, i v této těžké době si lidé závidí, proto nechce, aby pomoc od firem směřovala mimo zřízené konto jednotlivcům. Po dohodě se pracovníky Středočeského kraje proto bylo vytipováno několik subjektů ze sociální oblasti.

ostatní

„Právě školy, školky, pečovatelské domy a další sociální zařízení bývají často opomíjeny a není to pouze při povodních,“ odůvodňuje rozhodnutí ředitelka Pavla Eretová. Povodňové škody jsou obrovské a potřebných je mnoho. Smutné obrázky zničených objektů, které doplňovaly informace z úřadu Středočeského kraje rozhodly, že prostředky získá domov pro seniory ve Všestudech. Domov nese název ČERVENÝ MLÝN VŠESTUDY, poskytovatel sociálních služeb. Péči zde nachází osoby, které nejsou vzhledem ke svému věku plně soběstačné a potřebují pravidelnou pomoc. Zařízení je 10 km od Kralup nad Vltavou a 4.června se odtud narychlo stěhovalo na 50 seniorů. Předpokládá se, že následky záplav se budou likvidovat tři měsíce.ostatní „Máme zničené vybavení, které naši senioři každodenně využívali. Řadu věcí nám zlikvidovala velká voda. Prostředky využijeme tak, abychom našim klientům opět mohli zpříjemňovat jejich podzim života, jak tomu bylo doposud,“ uvedl Petr Kubíček, ředitel domova pro seniory ČERVENÝ MLÝN VŠESTUDY. Nyní, v době, kdy se odstraňují nánosy bahna, myje zařízení a opravují příjezdové cesty k budově, je zbytečná otázka na využití prostředků. Je jisté, že peníze pomohou potřebným.Více informací
Zdroj informací: www.general-overnight.cz
Zdroj obrázku: www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy