topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivExpresní přepravce GO! přináší dětskou radost z Vánoc

aktualizováno dne 18.12.2013

expresní

Přání, která dostávají zákazníci GO! Express & Logistics pochází z dětského domova v Trnové.

S blížícími se nejkrásnějšími svátky roku si všichni ještě více uvědomujeme hodnotu rodiny, přátel a blízkých. Tato skutečnost inspirovala vedení expresní přepravní společnosti GO! Express & Logistics. Rozhodli se pomoci dětem z dětských domovů. Ale pomoc nebyla samoúčelná.

„Na začátku pomoci dětskému domovu v Trnové na Plzeňsku byla přáníčka, které namalovaly postižené děti. Měla jsem z nich radost, kterou jsem chtěla přenést dál. Rozhodli jsme se, že poděkování našim klientům za celoroční spolupráci doplníme vánočním přáníčkem, které namalují děti z dětského domova,“ popisuje svoji ideu prokuristka GO! Express & Logistics Pavla Eretová.

V dětském domově v Trnové jsou tři desítky dětí předškolního věku, které neznají slovíčko rodina. Většina z nich byla do speciálního zařízení umístěna na základě soudního rozhodnutí a už v útlém věku k nim nebyl osud příliš milosrdný.

„Dětem jsme za radost, kterou svým přáním našim klientům udělají, přivezli dárky podle jejich přání a utvrdili je v tom, že dárečky si mohou lidé dávat nejenom na Vánoce. Každé dítě dostalo dárek, který si nejvíce přálo. Při samotném předání na mne osobně nejvíce zapůsobily nejenom samotné osudy dětí, o kterých vyprávěla paní ředitelka Helena Tichá, ale i prostředí, vybavení a především láska a péče, které se nyní dětem dostává. I když děti nemají žádné rodinné zázemí, tak toto prostředí může být alespoň na nějaké období určitou náplastí na poraněné dětské duše,“ doplňuje zážitky Pavla Eretová.

Společnost GO! Express & Logistics si uvědomuje, že ne na každého se v životě usměje štěstí, a proto už v létě nebyl zaměstnancům firmy lhostejný osud obyvatel Domova pro seniory ve Všestudech, který vyplavila povodeň a poskytli zařízení finanční prostředky na obnovu zničeného objektu.

„Uvědomili jsme si důležitost naší pomoci i v okamžiku, kdy jsme viděli, jak některé děti malují vánoční nadílku v rodinném kruhu, což je skutečnost, kterou ty děti ani neznají. Jsou to věci, které bereme jako samozřejmé, ale pro každého samozřejmé nejsou, jak jsme se přesvědčili v dětském domově,“ uzavírá Pavla Erertová.

Zdroj informací: www.general-overnight.cz
Zdroj obrázku: www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy