REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyVěrnostní program Let’s GO! rozdává odměny pátým rokem

aktualizováno dne 21.3.2014

expresní

Odměny či bonusový program je důkazem toho, že si firmy váží svých klientů. Expresní kurýrní služba GO! Express & Logistics spustila svůj vlastní věrnostní program v polovině roku 2008 pod názvem Lets´GO!. Během pěti let si několik stovek registrovaných zákazníků vybralo přes tisícovku nejrůznějšich odměn - od autolékárničky až po notebook či televizor.

Zákazník získává GO! body, které následně vyměňuje za odměny z katalogu. „GO! body zákazník získává za každou odeslanou mezinárodní expresní zásilku. Stačí se pouze do programu zaregistrovat na našich internetových stránkách. Při vyzvednutí zásilky poté kurýr klientovi předá kartičku s kódem, který zadá do systému a na základě tohoto kódu se mu připisují GO! body. Za každou zásilku získává zákazník 5 GO! bodů. Vše je hlídáno počítačovým programem, díky kterému mají zákazníci přehled, kolik mají k dispozici bodů a co si za ně mohou pořídit,“ popisuje princip programu marketingový specialista Jakub Čorňak.

Prémie si zákazník vybírá z katalogu na stránkách Let’s GO!. Největší zájem je o elektroniku a potřeby do domácností. Během posledních týdnů si klienti objednali například LED televizor, GPS navigaci, domácí kino, vysavač, rychlovarnou konvici ale i menší dárky jako termosku, autolékárničku, nebo sadu příborů. Nabídka je taková, aby uspokojila všechny zájemce.

V nedávné době se změnilo nejenom logo, katalog, nabídka ale i celá grafika systému, aby program byl ještě více jednoduchý, intuitivní a přehledný. V této době je v nabídce katalogu na padesát druhů odměn, které reagují jak na novinky v elektronice, tak i na přání zákazníků. Proto jsou zde dárky i z kategorií, jako je auto-moto, domácnost, sport a zahrada.

Jako bonus je každý měsíc vypisována speciální Akce měsíce. Ta má několik podob, od slev na katalogové zboží přes speciální odměny navíc pro vylosované zákazníky. Zákazník se o akci dozvídá z newsletteru a z internetových stránek GO!.


Zdroj obrázku:www.general-overnight.cz
Zdroj informací:www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy