REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladySklady se dnes nemusí plnit zbytečným zbožím ani náhradními díly.

aktualizováno dne 10.9.2013

expresní

Pro strojírenské firmy je velice důležité, aby měly partnery, kteří spolehlivě zajistí dodání potřebných náhradních dílů či komponentů do výroby. Jedná se o jednu ze základních potřeb pro jejich bezproblémové fungování, leckdy ale nedoceňovanou.

Rychlé a operativní dodávky komponentů pro výrobu a především náhradních dílů, to jsou nejčastější úkoly, které společnost GO! Express & Logistics zajišťuje pro svoje klienty z oblasti strojírenství, automotive a výroby obecně. Řešení „ušitá na míru“ jsou pro společnosti připravována v rámci oborového řešení GO! Automotive & Industry. Samotnému individuálnímu návrhu řešení vždy předchází analýza aktuálních logistických toků a zájem o ni v poslední době opět roste. Celá řada firem si totiž vědomuje, že zvýšená cena za část logistického řetězce neznamená ve výsledku vyšší konečné náklady, pokud nemusí zaplatit například penále za pozdní dodání výrobků.

Toto tvrzení potvrdila Pavla Eretová, prokuristka firmy GO! Express & Logistics: „V minulých dnech jsem měla jednání v jedné elektrotechnické společnosti, která není zaměřena na standardní sériovou výrobu, ale vyvíjí speciální řídící jednotky pro výrobní linky. Je pro ni velmi důležité, když na potřebné komponenty nemusí čekat několik dnů, ale objednané zboží přijde v krátkém čase. Jsou schopni se spolehnout na dodávky zboží, a přesně ví, že produkty jim dorazí ne do několika dnů, ale do několika hodin.“

Řešení expresní kurýrní firmy GO! se týká menších zásilek a nesupluje standardizované zavážky skladů. Jde především o expresní dodávky komponentních dílů, které se běžně nejsou ve skladových zásobách. Řada výrobních firem také podle potřeby a operativně mění výrobu. Většinou jde o kusové série, mnohdy sofistikovaných výrobků. Proto není v možnostech firem držet si skladové zásoby v tak rozmanité podobě. Pružné, rychlé a především spolehlivé dodání potřebných surovin a zboží pak vede k efektivní výrobě.

Zdroj informací: www.general-overnight.cz
Zdroj obrázku: www.general-overnight.cz
Kategorie novinky: expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy