REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyPro novou generaci Hyundai Santa Fe jsou předpovídány vysoké zůstatkové hodnoty

aktualizováno dne 23.8.2012

automobilová

Podle nové studie provedené předním francouzským časopisem L’Argus se očekává, že si nová generace Santa Fe zachová v porovnání se svými konkurenty vyšší procento své původní pořizovací ceny.

Třetí generace SUV Hyundai pro segment D byla posuzována společně s ostatními konkurenty ve své třídě prodávanými ve Francii. Předpovídá se, že po 36 měsících a 75 000 ujetých kilometrech si nová generace modelu Santa Fe 2.2 CRDi 4WD Premium Limited Pack zachová 44,20 % své původní pořizovací ceny, čímž předčí své konkurenty včetně modelů Honda CR-V (43,40 %), Kia Sorento (40,95 %), Nissan X-Trail (40,65 %) a Mitsubishi Outlander (39,80 %). Navíc po ujetí 90 000 km si stejný model podle prognózy udrží 41,60 % své původní hodnoty, což je výrazně vyšší hodnota než u stejných konkurentů.

Studie zmínila jako hlavní vlastnosti přispívající k dlouhodobé přitažlivosti nové generace Santa Fe dynamický design, velmi kvalitní interiér a ekologické poháněcí ústrojí. Vnější design s asertivním a sportovním vzhledem je považován za výraznou odlišnost od přímých konkurentů, zatímco interiér je velmi kladně hodnocen za svou vysokou úroveň komfortu a praktičnosti.

Díky novým bezpečnostním prvkům, mezi něž patří aktivní kapota a asistent pro jízdu v jízdním pruhu, a bezkonkurenčnímu programu 5leté komplexní záruky Hyundai se také očekává, že pro Santa Fe budou platit nižší sazby pojistného než u téměř všech konkurentů.

Allan Rushforth, viceprezident a výkonný ředitel společnosti Hyundai Motor Europe, k tomu poznamenal: „Tyto pozoruhodné zůstatkové hodnoty zvýší atraktivitu nové generace Santa Fe v očích francouzských spotřebitelů. Jako náš nejnovější model nabízí Santa Fe emocionální design, vysokou úroveň bezpečnosti a kvality a konkurenceschopné celkové náklady – to jsou všechno vlastnosti, které přivádějí zákazníky po celé Evropě ke značce Hyundai.“

Součástí bezkonkurenčního programu 5leté komplexní záruky Hyundai je 5letá záruka bez omezení ujetých kilometrů, 5 let asistenční služby zdarma a 5 let kondičních prohlídek zdarma.Zůstatkové hodnoty (%) pro novou generaci Santa Fe po 36 měsících / 75 000 km
automobilováZůstatkové hodnoty (%) pro novou generaci Santa Fe po 36 měsících / 90 000 km
automobilováZdroj obrázků:press.hyundai.cz
Zdroj informací:press.hyundai.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy