topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - železniční doprava - ArchivINFINITI – NOVÝ SMĚR PRO DALŠÍ INSPIROVANÝ VÝKON

aktualizováno dne 12.1.2012

automobilová

• Koncept elektrického sportovního vozu s prodlouženým dojezdem kombinuje nízké emise a vysoký výkon v otevřeném terénu mimo město s nulovými emisemi při jízdě ve městě.

• Systém “mid-ship” pro optimální rozložení hmotnosti.

• Zveřejněno druhé video s dalšími informacemi ze zákulisí, tentokrát od Francois Bancon, Divisional General Manager Infiniti pro plánování produktů.Detroit, USA, 10. leden 2012 - Vývoj konceptu moderního sportovního vozu Infiniti, který bude představen na letošním ženevském autosalonu, pokračuje rychlým tempem. Koncept lehkého sportovního vozu produkujícího nízké emise bude prvním od Infiniti, který bude mít nejen rozšiřovač dojezdu, ale také systém „mid-ship“ (motor je uložen až za přední nápravou a převodovka před zadní), jež zaručuje optimální rozložení hmotnosti.

Díky hybridnímu modelu M má již Infiniti výrazný náskok ve vývoji vozů s vysokým výkonem a nízkými emisemi. Smyslem připravovaného konceptu je prozkoumat další možnosti, jak poskytovat živý, poutavý a sofistikovaný zážitek z jízdy s elektricky poháněným vozidlem. Systém “mid-ship” může být zásadním vlivem.

Automobil, který zatím nemá své jméno, bude minimalizovat tradiční kompromis mezi vzrušujícím výkonem a udržitelnou mobilitou. Jeho styl, obsah a systém “mid-ship” jsou pro Infiniti novými prvky, charakter tohoto pozoruhodného konceptu sportovního vozu ale zůstává absolutně věrný své značce. Elektrický vůz nabízí nečekané – nízké emise v otevřeném terénu mimo město a nulové emise při jízdě ve městě.

Další informace o novém projektu Infiniti budou zveřejněny při jeho premiéře na ženevském autosalonu v březnu


Zdroj informací:/www.infinitipress.eu
Kategorie novinky:autompbilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy