topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivFlotila Iveco pro Kofolu

aktualizováno dne 20.4.2011

Masarykovo nábřeží u Mánesu pod dohledem majestátního Pražského hradu se stalo 12. dubna svědkem slavnostní akce, během které byla známé české a slovenské značce Kofola předána kompletní nová flotila. Nealkoholický nápoj známý nejedné generaci bude nově distribuovat 12 tahačů Iveco Stralis 450 a 12 plachtových návěsů Krone.

Sice je pražská „nábřežka“ dostatečně prostorná pro romantické procházky, ale na rande mohutné nákladní techniky byla přece jen krátká. A tak se pod Jiráskův most vměstnalo pět tahačů Iveco Stralis a na nábřeží jeden návěs Krone. Vzhledem k tomu, že se v rámci flotily jedná v případě značek Iveco a Krone o identickou techniku, k prohlídce to naprosto stačilo.

Příchozí vítaly slunečníky v barvách společnosti Kofola a sympatické dívčiny nabízely nápoje z jejího portfolia. Jakoby i počasí chtělo všechny účastníky přesunout do centra dění pod Jiráskovým mostem, začal Prahu skrápět déšť. Vedle pěti bílých krasavců Iveco Stralis byli všichni pod ochranou díla dávných stavitelů a slavnostní chvíle mohly přijít.

Moderování se ujala Miss České republiky z roku 1995 Monika Žídková, která byla při nedávné korunovaci poslední české Miss zvolena nejoblíbenější Miss celé historie Miss ČR a České Miss. K mikrofonu si pozvala Sergia Biancheriho, ředitele společnosti IVECO ČR a SK. „Chtěl bych především poděkovat všem za organizaci a výběr tohoto krásného místa. I když nám počasí příliš nepřeje, věřím, že následující chvíle budou velice příjemné. Jsem velice rád, že Kofola a její dceřiná společnost Santa-Trans se rozhodly pro nákup tahačů Iveco Stralis,“ poděkoval partnerům Sergio Biancheri. „Bylo to velice těžké výběrové řízení. Za námi skončily značky Volvo, Mercedes-Benz a další silní konkurenti. Společnosti Profi Auto a Hagemann odvedli skvělou práci,“ dodal.

Poté přišel vrcholný okamžik. S vozy Iveco Stralis za zády a za doprovodu italské pěvecké dvojice, kterou tvořili Roberto Caporalli a Andrea Andre, předal Sergio Biancheri velký symbolický klíč od nové flotily Jaroslavu Bartákovi, generálnímu řediteli společnosti Kofola a řediteli společnosti Santa-Trans, Jiřímu Hartmannovi. S přáním mnoha šťastných kilometrů s vozy Iveco Stralis se přidali Jana Hrubcová, ředitelka společnosti Hagemann, Jiří Tovara, ředitel společnosti Profi Auto, Jan Daněk, obchodní ředitel HESTI a Zdeněk Gróman ze společnosti Hagemann, jenž byl hlavním organizátorem celé akce.

Jaroslav Barták věnoval spokojený pohled vozům Iveco Stralis a za společnosti Kofola a Santa-Trans poděkoval všem, kteří se na vzniku nové spolupráce podíleli. „Jsou to nádherná auta. Děkuji společnostem Iveco, Hagemann a Profi Auto za krásný přírůstek do našeho vozového parku. Primárními značkami distribuční společnosti Santa-Trans byly dosud Volvo, Mercedes-Benz a Schwarzműller. Nyní jsme je posílili o další kvalitní techniku. Těšíme se na vzájemnou spolupráci,“ řekl Jaroslav Barták. Společnost Santa-Trans evidovala více jak 90 nákladních vozidel v České republice a přes 20 vozů ve slovenské pobočce Santa-Trans SK, s. r. o. Naplnila se tak slova jejího ředitele Jiřího Hartmanna, že počátkem roku 2011 bude vozový park v Česku posílen o nové tahače. O dalších společných plánech čerství partneři hovořili už ve vyhřátých a příjemných útrobách lodi Matylda.

Zdroj informací: www.iveco.com
Kategorie novinky: automobilová doprava
image003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy