REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyJak dostat e-shop do ciziny

aktualizováno dne 30.4.2014

expresní

Provozujete e-shop a své zboží prodáváte pouze v rámci České republiky? A proč? Okolní státy nabízejí obrovský potenciál v rozvoji vašeho podnikání, tak by přece byla chyba toho nevyužít. Poradíme Vám, jak jednoduše můžete zvládnout rozšíření vašeho stávajícího businessu.

Základem je umět jazyk

Bez toho bohužel nepochodíte. Pokud se rozhodnete vstoupit na zahraniční trh, bude třeba klientům co nejvíce usnadnit a přiblížit vaši nabídku. A to jinak, než používáním jejich řeči nejde. Nejlepší je samozřejmě rodilý mluvčí nebo někdo, kdo bravurně ovládá daný jazyk tak, aby mohl bez problému komunikovat s klienty a pomohl vám spravovat jazykovou mutaci e-shopu. Práci vám mohou usnadnit i některé e-shopové platformy. Nabízejí jazykové verze pro mnoho zemí a nemusíte se tolik trápit se samotným překladem stránek. Popisy produktů si však budete muset zpracovat sami.

Dovolte klientům, ať si vás najdou

Dejte o sobě vědět. Přizpůsobte své produkty pro zbožové vyhledávače v daných zemích. Pracujte se SEO optimalizací. Zapojte bannerovou a textovou PPC inzerci. Využívejte sílu sociálních sítí. Pište blog. Rozesílejte pravidelně newsletter. Sponzorujte a podporujte. Prostě udělejte cokoliv proto, abyste se zviditelnili. A přesto, že vás to bude stát nějaké peníze, pokud stránkám věnujete dostatečnou péči a čas, návratnost investic bude velmi rychlá a vaše obraty se rapidně zvednou.

Vyřešte logistiku

Co by byl e-shop bez odesílání zásilek… Mnoho majitelů e-shopů může odrazovat vysoká cena za přepravu nebo dlouhá doručovací lhůta do zahraničí. V případě, kdy obchod nabízí drobné a levnější zboží, není možné, aby výše ceny za přepravu dosahovala částky ceny zboží. Asi málokdo by si koupil tričko za 15€ a dalších 15€ zaplatil za přepravu. Řešením mohou být speciální produkty přepravních společností, které jsou určeny právě pro distribuční logistiku e-shopů do ciziny. Jedním z takových produktů je například služba od společnosti GO! Express & Logistics - GO! Commerce. Služba je určena právě pro e-shopy a distribuční společnosti, které pravidelně přepravují větší množství zásilek do zahraniční a nabízí tak optimální poměr mezi dobou přepravy a její cenou. Samozřejmostí je individuální přístup, zpětný odběr zásilek pro reklamace, možnost dobírky i tracking zásilky.

Vše tedy závisí jen na vaší šikovnosti, dobré nabídce zboží a především spokojených klientech.


Zdroj obrázku:www.general-overnight.cz
Zdroj informací:www.general-overnight.cz
Kategorie novinky:expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy