topleft toplogo
toprightJungheinrich získal za svůj systém pro řízení flotily vozíků ISM Online německou cenu manažerů zákaznických služeb „Service-Management-Preis“

aktualizováno dne 20.12.2011

ostatní

Německý svaz zákaznických služeb (Kundendienst-Verband Deutschland e.V.) ocenil v rámci každoročního všesvazového kongresu systém pro řízení flotily vozíků firmy Jungheinrich.

Firma Jungheinrich byla oceněna na kongresu Německého svazu zákaznických služeb. Hamburský podnik získal cenu „Service-Management-Preis“ za svůj systém ISM Online (Informační systém pro řízení flotily vozíků). Systém pro analytický sběr, evidenci a vyhodnocování dat flotily vysokozdvižných vozíků byl vyvinut ve firmě Jungheinrich. Se systémem ISM Online může uživatel efektivně řídit svou flotilu vozíků na několika stanovištích současně.

Cenu „Service-Management-Preis“ uděluje každoročně největší evropský zaměstnavatelský svaz managementu v zákaznických službách. O tuto cenu se mohou ucházet podniky s inovačními podněty v této oblasti. Účastníci kongresu vybírají řešení, které je podle jejich názoru nejvíce inovační. „Toto ocenění znamená, že Jungheinrich vývojem svého vlastního systému ISM Online správně analyzoval požadavky zákazníků a uvedl na trh praktické inovativní řešení“, říká Dirk Schulz, vedoucí servisu Jungheinrich během kongresu. Cena manažerů zákaznických služeb byla udělena již podvacáté.

Informace je možné získat z kteréhokoliv místa na světě

Přístup k požadovaným údajům probíhá přes Jungheinrich-Management-Portal v zabezpečené oblasti na internetu. Tak je možné získávat informace prakticky v kterémkoliv místě na světě. ISM Online obsahuje obchodní informace i údaje o používání a kolizní data všech vozíků flotily. Díky velké přehlednosti dat je uživatel schopen podstatně snížit provozní náklady flotily.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním poskytovatelům manipulačních vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. V loňském roce se stala firma Jungheinrich již pojedenácté jedničkou na trhu v ČR. Rádi Vás o tom přesvědčíme!

Zdroj informací: www.jungheinrich.cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy