REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyLEO Express má první stevardy

aktualizováno dne 7.8.2012

železniční

LEO Express dokončil první vlnu výběru vlakových posádek a dalších pracovníků nezbytných pro rozjezd vlakové dopravy mezi Prahou a Ostravou v letošním roce. Na čtyři desítky stevardů/stevardek, strojvedoucích, dispečerů, ale i pokladních a operátorů/operátorek call centra, kteří prošli náročným výběrovým řízením, tak nyní posiluje společnost LEO Express.

„Velký zájem o práci v naší společnosti nás potěšil, je vidět, že mnoho lidí věří v budoucnost tohoto projektu. Jen za první měsíc od začátku dubna, kdy jsme zahájili hromadný nábor, se nám přihlásilo více než 800 uchazečů. Členové našich vlakových posádek prošli několikakolovým výběrem. LEO Express pro uchazeče zorganizoval v Ostravě a v Praze tzv. assesment centra, během nichž jsme si otestovali například schopnosti uchazečů řešit zátěžové situace, jejich prezentační dovednosti, to, do jaké míry dokážou spolupracovat v týmu nebo jejich umění jednat s klienty. Výběrové řízení svojí náročností odpovídalo našim požadavkům na vysokou kvalitu nových zaměstnanců. Ta je nesmírně důležitá, protože právě tito zaměstnanci budou v bezprostředním kontaktu s našimi klienty a jejich prostřednictvím můžeme ovlivnit pozitivní vnímání naší společnosti a jejích služeb,“ popisuje proces výběru Jan Paroubek, provozní ředitel LEO Express.

Leoš Novotný, majitel společnosti LEO Express, upozorňuje na to, že ani u tak specifické profese jako jsou strojvedoucí, neměl LEO Express problémy s tím získat kvalitní a zkušené profesionály. „Ze začátku jsme měli trochu obavy, ale nakonec to ale dopadlo tak, že se nám přihlásilo několikanásobně víc uchazečů, než je naše potřeba. Láká je obzvláště možnost být u zrodu nového projektu a práce s novou, moderní technikou. Kdybyste si mohl vybrat, jestli budete řidič ve firmě, která jezdí s ojetými škodovkami, nebo s novými Ferrari, tak taky nebudete dlouho váhat. Novým zaměstnancům se také líbí naše vize, že budeme představovat štiku na trhu, která přichází s nejrůznějšími inovacemi,“ připomíná Leoš Novotný.

železniční První nově přijatá vlna provozních pracovníků LEO Express nyní zahajuje teoretické i praktické nástupní školení, trvající několik týdnů. V jeho rámci se seznámí s vnitřním chodem společnosti LEO Express, procvičí se na moderních soupravách LEO Express, zjistí všechny jejich vymoženosti, zdokonalí si své dovednosti a schopnosti zejména ve vztahu k zákazníkům, proškolí se v poskytování první pomoci, vytrénují se i ve zvládání krizových situací a prohloubí si své znalosti železničního prostředí.

„Práce u LEO Express mě hodně lákala. Firmu jsem sledoval už dříve během svého působení v aerolinkách a už tehdy jsem si říkal, že je to něco nového, že jde o sympatickou snahu vnést čerstvý vítr do české železniční dopravy a nabídnout zákazníkům zcela nové a moderní služby s vysokým standardem. Proto když jsem zjistil, že LEO Express hledá posádky svých souprav, neváhal jsem, přihlásil se a naštěstí při výběru uspěl. Už se hodně těším, až vyjedeme. Myslím, že nejdůležitější pro mou práci bude snažit se jednat za všech okolností profesionálně a dokázat maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám cestujících,“ říká nový stevard Lukáš Přibyl.

Vlakové posádky budou na jízdy s cestujícími vyrážet z Prahy a z Bohumína, kde také naleznou veškeré potřebné zázemí.

V následujících týdnech vyhlásí LEO Express další vlnu náboru členů svých vlakových posádek. Celkový počet členů vlakových posádek a dalších pracovníků nezbytných pro rozjezd vlakové dopravy společnosti LEO Express přesáhne na konci roku 2012 stovku.


Zdroj obrázků:www.le.cz
Zdroj informací:www.le.cz
Kategorie novinky: železniční dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy