REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladySouprava LEO Express v sobotu otevřena v Praze na hlavním nádraží
Představena spolupráce s autopůjčovnou SIXT

aktualizováno dne 26.10.2012

železniční

Jedinečnou možnost mají nyní Pražané. Nový vlakový dopravce LEO Express reaguje na velký zájem veřejnosti a rozhodl se v rámci zkušebního provozu otevřít svůj moderní vlak na hlavním nádraží v Praze. Zájemci tak budou moci v sobotu 27.10.2012 obdivovat nejen elegantní zlatočerný zevnějšek, ale také si důkladně prohlédnout a vyzkoušet interiér těchto zcela nových švýcarských souprav, které již za pár dnů svezou první cestující na trase mezi Prahou a Ostravou.

Lidé budou mít přitom možnost získat aktuální informace o chystaných službách od samotných vlakových stevardů LEO Express nebo se zapojit do speciální vědomostní soutěže o volné jízdenky do vlaků LEO Express.

Švýcarská souprava LEO Express bude vystavena ve stanici Praha hlavní nádraží (nástupiště 1b) v sobotu 27. října 2012 od 9:00 do 15:00.

Zástupce médií si zároveň v sobotu dovolujeme pozvat na totéž místo na 9:45, kdy bude na příkladu vozíčkáře názorně demonstrována spolupráce LEO Express s autopůjčovnou SIXT. Leoš Novotný, zakladatel a generální ředitel LEO Express, a reprezentant SIXT následně stylově ve vlaku podepíšou smlouvu a odstartují tak vzájemnou spolupráci obou společností.
Příležitost pořídit si atraktivní záběry zajištěna!

Moderní švýcarský vlak společnosti LEO Express se v těchto dnech ukazuje také v dalších klíčových zastávkách na své budoucí trase: v úterý 23. 10. Si jej prohlédli stovky zvědavců v Ostravě a Olomouc, ve čtvrtek 25. 10. se pak souprava představí v Pardubicích hl. n. (9:00 – 11:15).

Těšíme se na vás!

----------------------------------------------------------------

Nové soupravy společnosti LEO Express v minulých dnech obdržely od Drážního úřadu povolení ke zkušebnímu provozu. Během něj se testují soupravy na reálné trase, ověřuje se komunikace vlaku se zabezpečovacím zařízením na trati, dokončuje trénink vlakových posádek, dolaďují připravované služby, zkrátka vše se chystá tak, aby se se zahájením řádného provozu u LEO Expres cestující cítili maximálně spokojeně.
LEO Express by chtěl svézt první cestující v omezeném provozu již v listopadu, vše ale záleží na průběhu současného zkušebního provozu. Stále platí, že dopravu s cestujícími v plném provozu se šestnácti spoji denně zahájí LEO Express s novým jízdním řádem od 9. 12. 2012.
V Česku má LEO Express v současnosti již celkem čtyři vlakové jednotky FLIRT od švýcarského výrobce Stadler, a to na zkušebním okruhu u Velimi a v bohumínském depu. Zbylá pátá jednotka dorazí do Česka v průběhu podzimu.
LEO Express poskytne cestujícím rychlou a maximálně pohodnou dopravu zbrusu novými soupravami a velmi moderní, inovativní a kvalitní služby.


Zdroj obrázku:www.le.cz
Zdroj informací:www.le.cz
Kategorie novinky: železniční dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy