REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyRekordní březen pro LEO Express: přepravil o 25 % více cestujících

aktualizováno dne 9.4.2013

železniční

LEO Express bilancuje první kvartál svého provozu. Zatímco leden byl nejslabší, během března zaznamenal rekordní nárůst nových cestujících o několik desítek tisíc. Průměrná obsazenost se nyní pohybuje kolem 70%.

„Od začátku roku jednoznačně rosteme v obsazenosti, v březnu jsme odvezli o 25 % více zákazníků než v únoru,“ říká Leoš Novotný, CEO společnosti LEO Express, a dodává: „Ve špičkách proto nasazujeme zdvojené soupravy, které mají ve srovnání s Pendolinem či Regiojetem největší kapacitu na trase Praha-Ostrava.“ Během špičky jsou třídy Business a Premium vyprodané a základní třída Economy je obsazená z 90 %.

Čtvrtletní bilance také porovnává rychlost spuštění plného provozu. Zatímco LEO Expressu trvalo dva měsíce, aby se vypořádal s nástrahami spuštění, RegioJet i Pendolino potřebovali téměř rok, aby uvedli všechny své soupravy do plného provozu. Podobná časová náročnost je patrná i v zahraničí, kdy například německému dopravci HKX trvalo kompletní spuštění dva roky stejně jako v Itálii společnosti NTV.

Na rekordní březen mělo vliv nejen cestování spojené s Velikonocemi, ale také vysoká spokojenost zákazníků, kteří se vracejí: „Z výzkumu, který jsme si nechali realizovat, vyplynulo, že celých 85 % našich zákazníků je spokojeno s našimi službami. Co je, ale ještě cennější je skutečnost, že procento nespokojených zákazníků je nula, “ říká Leoš Novotný.

Z vyhodnocení prvního kvartálu plného provozu také vyplynulo, že nejsilnějším prodejním dnem je pondělí. Nejvytíženější jsou odpolední páteční spoje, které jsou vyprodané už během středy. Mezi cestujícími převažují muži o 16% a od začátku roku si všichni cestující objednali přes 43 000 teplých nápojů, v oblíbenosti vede klasické preso.

Zdroj informací: www.le.cz
Zdroj obrázku: www.le.cz
Kategorie novinky: železniční dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy