topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - železniční doprava - ArchivDACHSER podruhé obdržel cenu Lufthansa Cargo Quality Award

aktualizováno dne 24.2.2012

letecká

Mezinárodní logistický provider DACHSER znovu získal ocenění Lufthansa Cargo Quality Award. Svojí vysokou kvalitou dodávek tak již podruhé přesvědčil Lufthansu a zvítězil v kategorii velkých leteckých přepravců.

Lufthansa hodnotila kvalitativní parametry poskytovatelů služeb jako dodržení objemu dodávek, přesnost a kvalitu při manipulaci. V roce 2011 tak DACHSER znovu obsadil první místo v kategorii velkých přepravců s více než 10 000 přepravenými leteckými zásilkami.

„Pro logistického providera je neobvyklé získat toto ocenění dva roky po sobě,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „kvalita je v DACHSERU hlavní prioritou. Toto ocenění nás odlišuje od ostatních velkých německých přepravců leteckého carga a potvrzuje, že jsme na správné cestě.“

Německé aerolinky Lufthansa pravidelně oceňují logistické společnosti, které největší měrou přispívají k udržení vysokých standardů cargo zásilek společnosti Lufthansa.

Základní informace o společnosti DACHSER v České republice

Dachser působí na trhu logistiky a zasílatelství již od roku 1992, kdy byla založena společnost E.S.T. a.s., poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2004 se E.S.T. stala exkluzivním partnerem společnosti DACHSER pro Českou republiku, v roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb DACHSER a začala vystupovat pod jménem DACHSER E.S.T. a.s. Proces integrace byl završen rozhodnutím o přejmenování společnosti na Dachser Czech Republic a.s. s účinností od 1.1. 2010. Dachser disponuje téměř 33 000 m2 distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. Ve svých osmi pobočkách v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Praze (oddělení letecké a námořní spedice na letišti Praha Ruzyně) a na pobočce DACHSER Cargoplus v současné době zaměstnává přes 310 lidí.


Zdroj informací:www.dachser.cz
Kategorie novinky:letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy