topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyDíky nové letecké lince kolem světa spojující Hongkong, Los Angeles a Lipsko zintenzivňuje společnost DHL mezinárodní přepravu

aktualizováno dne 5.4.2012

letecká

Prvotřídní přepravní služba s doručením následující den z většiny asijských trhů do USA.

Lepší nabídka služeb na trase západ USA – Evropa.

Další kapacita v rámci globálního letového parku společnosti DHL reaguje na rostoucí poptávku zákazníků na klíčových mezikontinentálních obchodních trasách.

DHL, přední světový poskytovatel mezinárodních expresních přepravních služeb, oznámil významné zlepšení své nabídky o mezikontinentální přepravu, kterou bude možné využívat od 27. března 2012. Zavedení nového leteckého spoje mezi Hongkongem, Los Angeles a Lipskem představuje nabídku unikátních přepravních služeb na klíčových obchodních trasách mezi Asií, západem USA a Kanadou.

Tranzitní časy mezi Asií, západem USA a Kanadou nebudou mít na trhu konkurenci, navíc je podpoří větší počet odesílacích míst v Asii, včetně takových klíčových obchodních center, jako jsou Singapur, Kuala Lumpur, Bangkok a Manila, a významný počet měst po celé Číně, odkud bude možné využívat přípoje do Los Angeles a velké části západu USA a Kanady s doručením do následujícího dne. Pro zákazníky v mnoha asijských městech to představuje první možnost využít jednodenní expresní přepravu na této důležité mezinárodní lince.

Díky novému spoji z Los Angeles přímo do hlavního evropského překladiště společnosti DHL v německém Lipsku budou mít zákazníci z Kalifornie, a tedy z takových významných měst, jakými jsou Los Angeles, San Diego a San Francisco, možnost objednat vyzvednutí zásilky, která směřuje do Evropy, kurýrem DHL až o tři hodiny později.

Kapacitu a spolehlivost služeb na nové trase podpoří nasazení tří nákladních letadel typu Boeing 777F provozovaných aerolinkami Southern Air. V září 2011 vydala společnost DHL zprávu, že podepsala víceletý kontrakt s aeroliniemi Southern Air Holding Inc. na provoz nákladních letadel B777F na mezinárodních trasách spojujících americké kontinenty, Asii a Střední Východ. První z těchto tras kolem světa – z Hongkongu do expresního překladiště v Cincinnati, do Bahrainu a zpět do Hongkongu – je již v provozu. S dalšími nákladními letadly vzroste celkový počet nákladních letadel typu B777F globálního letového parku společnost na 12.

„Díky zavedení této nové linky kolem světa budou moci naši mezinárodní specialisté nabídnout zákazníkům ve všech sektorech v Asii, Evropě, USA i Kanadě bezkonkurenční výhody a zkrátit přepravní časy na některých nejdůležitějších obchodních trasách,“ řekl Ken Allen, CEO společnosti DHL Express. „Další kapacita, rozsah a spolehlivost nákladních letadel typu Boeing 777F, jakož i zvýšení palivové účinnosti, kterou našemu letovému parku přinesou, doplňují naše významné investice do globální sítě za poslední rok a posílí přední postavení společnosti DHL na trhu mezinárodní přepravy s předem stanoveným termínem doručení.”

Nákladní letadlo B777F má spotřebovat o 20 až 25 % méně paliva a na mezikontinentálních trasách má vynikající nadprůměrné užitečné zatížení umožňující nepřetržitou obsluhu několika trhů, a tím i rychlejší doručování. Neustálá modernizace na efektivnější stroje je v souladu s cílem společnosti DHL zvýšit do roku 2020 uhlíkovou účinnost o 30 %.


Zdroj informací:www.dhl.cz
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy