topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyLINDE MATERIAL HANDLING ĆR NOVĚ DOVÁŽÍ TERÉNNÍ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY AUSA

aktualizováno dne 28.3.2012

ostatní

Společnost Linde Material Handling ČR rozšířila portfolio svých služeb o prodej terénních vozíků španělské značky AUSA, které jsou užitečným pomocníkem zejména na stavbách, v provozech těžkého průmyslu i v zemědělství. Linde Material Handling ČR se stala oficiálním dovozcem této značky na český trh.

Linde Material Handling ČR nabízí v České republice v současné době 4 modely vozíků AUSA. Terénní vozíky AUSA jsou vhodné například k využití na stavbě, při manipulaci s náklady v oblastech stavebních a veřejných prací, ve venkovních průmyslových aktivitách, v dřevařském průmyslu, pro kamenické firmy a v lomech, ve slévárenském průmyslu či v zemědělství i zahradnictví. Jsou rovněž skvělým pomocníkem pro jeřáby na staveništi. Díky optimální kombinaci výkonnosti, bezpečnosti, rychlosti a robustní konstrukci jsou terénní vysokozdvižné vozíky AUSA světovým lídrem ve své kategorii. Výhodou je i snadná obsluha a nízká spotřeba paliva díky dieselovému motoru KUBOTA s vysokým výkonem.

První terénní vozík AUSA dodala společnost na českém trhu do ostravské společnosti ArcelorMittal Ostrava a.s.

Základní informace o Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Na českém trhu působí od roku 1990, avšak historie společnosti se datuje již od roku 1904. Od roku 2006 je divize Material Handling součástí skupiny KION Group.

Hustá síť prodejních a servisních poboček plně pokrývá celé území České republiky – Linde MH disponuje 14 prodejními místy a více než dvěmi desítkami servisních míst. Společnost Linde MH ČR je certifikována pro systém managementu dle EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a BS OHSAS 18001:200.


Zdroj informací:www.linde-mh.cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy