topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyČeské aerolinie a BelleAir zahájily linku Praha – Tirana

aktualizováno dne 28.6.2012

Boeing 737-500 Českých aerolinií dne 22.6.2012 poprvé odstartoval na nové pravidelné lince z Prahy do Tirany. Nové spojení do Tirany je výsledkem spolupráce Českých aerolinií a BelleAir, která si bude od Českých aerolinií po zbytek letní a nadcházející zimní letové sezóny pronajímat jeden Boeing 737-500 včetně kompletní posádky a týmu techniků Czech Airlines Technics.
letecká Pravidelnou linku mezi Prahou a Tiranou operují České aerolinie ve spolupráci a pod kódem albánské letecké společností BelleAir. Odlety z Prahy jsou každé úterý a pátek ve 13:00, od poloviny července se pak rozšíří ještě o neděli. Let trvá téměř dvě hodiny, letadla budou v Tiraně přistávat krátce před 15. hodinou. Z Albánie budou spoje vypravovány v 10:20 s příletem na ruzyňské letiště ve 12:10.

Letoun Boeing 737-500 Českých aerolinií imatrikulace OK-XGD bude na letišti v Tiraně bázovaný na základě smlouvy o pronájmu mezi Českými aeroliniemi a BelleAir. Letadlo spolu s posádkou Českých aerolinií bude nasazováno výlučně na pravidelnou linku mezi Tiranou a Prahou. Pro BelleAir bude dále operovat pravidelné lety BelleAir z Tirany zejména do Řecka a Itálie, např. do Heraklionu nebo na Rhodos, do Milána, Říma, Boloně, Benátek, Bergama, ale například také na londýnské letiště Stansted. Na bázi v Tiraně se budou střídat dva páry kompletních posádek Českých aerolinií, to je celkem deset osob létajícího personálu a dva mechanici Czech Airlines Technics, kteří budou mít na starosti pravidelnou denní údržbu stroje.


Zdroj informací:www.csa.cz
Kategorie novinky:letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy