REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - Sklady„Consistently Efficient Tour“ v Jižní Africe

aktualizováno dne 22.11.2012

automobilová

Společnost MAN Truck & Bus má svá zastoupení po celém světě. Také proto bychom vám chtěli některá z nich představit a připomenout jejich současné aktivity. Pan Bruce Dickson je zástupce generálního ředitele společnosti MAN Truck & Bus v Jižní Africe, zodpovědný za obchod nákladními vozidly. Z pohledu své funkce nám řekne něco o roadshow „Consistently Efficient Tour“, která během dvou týdnů navštívila šest jihoafrických měst.

Roadshow „Consistently Efficient Tour“ byla jedním z vrcholných prezentačních aktivit naší společnosti v letošním roce. Stejně jako při jízdě regionem střední Evropy v roce 2011, i u nás v Jižní Africe jsme chtěli zákazníkům a veřejnosti dokázat, že naše vozidla modelové linie EfficientLine dokáží, v porovnání s jinými nákladními vozidly, ušetřit palivo a tím také redukovat obsah vypouštěných škodlivin ve výfukových plynech, především CO2. Výsledky dosažené při jízdě střední Evropou nemají však pro naše zákazníky ten pravý význam protože zde, v Jižní Africe, máme jiné složení motorové nafty, odlišnou emisní legislativu, různorodé geografické a geologické podmínky a složitou kvalitu různých cest. Proto jsme se rozhodli uskutečnit vlastní roadshow „Consistently Efficient Tour“, která projela šesti velkými městy. Zaměřili jsme se především na dokumentaci spotřeby motorové nafty, kterou jsme publikovali na speciálním blogu tak, aby ji mohla veřejnost pravidelně sledovat. Důvěryhodnost a transparentnost celého procesu byly klíčem k úspěchu roadshow. Při každé zastávce jsme v rámci veřejné prezentace informovali naše hosty o výhodách vozidel řady EfficientLine a o spotřebě motorové nafty.

Roadshow započala v sídle společnosti ve městě Centurion 15. srpna. Odtud jsme se vydali na trasu dlouhou celkem 4200 km. Přes Bloemfontein do Kapského města. Poté severním směrem podél pobřeží přes Port Elizabeth do Pinetownu. Poslední zastávkou před návratem do Centurionu bylo město Nelspruit. Výsledky dosažené během roadshow byly opravdu impozantní. Testovací vozidla MAN TGS 26.440 EfficientLine dokázala na trase dlouhé 4200 km uspořit oproti standardním vozům MAN TGS 26.440 celých 198 litrů motorové nafty. Převedeno na stovky kilometrů to je 4,7 l! Informace v podobě rozhovorů s našimi řidiči, videosekvencí z roadshow a další naleznete na našem blogu na webovských stránkách http://www.mantruckandbus.co.za


Zdroj obrázku:www.mantruckandbus.cz
Zdroj informací:www.mantruckandbus.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy